Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
altına, bıçak, çiller, için, yattı

Çiller İçin Bıçak Altına Yattı...

Eski 07-22-2008   #1
su perisi
Icon5

Çiller İçin Bıçak Altına Yattı...

Gözyaşları içinde 'Artık hayatıma Tansu Çiller yüzüyle devam edeceğim' diyen manken ameliyat masasına bugün yattı

Ameliyatı üstlenen doktor İlker Manavbaşı 'İnsanlar onu Tansu Çiller'in kız kardeşi sanacaklar' dedi

19 Temmuz'da startı verilen Cumhuriyet Kadınları Defilesi'nde Türkiye'nin ilk bayan başbakanı Tansu Çiller'i canlandıran manken Çiğdem Savaş, bıçak altına yattı

Ameliyat masasına yatmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Savaş, gözyaşları içinde konuştu Korktuğunu ama kesinlikle vazgeçmeyeceğini belirten Savaş, " Annem ve babam çok üzgün, onlar da bu ameliyata karşılar fakat ben kesin kararımı verdim Herkes gibi ben de deli olduğumu düşünüyorum Gerçekten bu yaptığım çok çılgınca Tansu Hanım, 25 yaşlarındayken gerçekten çok hoş bir bayanmış, ben de ona benzemek için bıçak altına yatacağım" diye devam etti

Birkaç dakikalık bir proje için 6-7 saatlik bir operasyon geçirecek ve hayatının sonuna kadar bu değişiklikle yaşayacak olan Savaş, " İyi olduğuna inandığım bir proje teklif edilirse, başka ameliyatlara da girebilirim" dedi Kendisine daha önce de bu tarz teklifler geldiğini söyleyen Opr Dr İlker Manavbaşı ise ameliyattan hemen sonra psikolojik tedaviye de başlanılacağını ifade etti Manavbaşı, "6-7 saat sürecek olan ameliyatta Çiğdem Hanım'ın vücudunun bazı bölgelerinden alınacak yağlarla kaş,burun ve yanak bölgesine dolgu yapacağız İnsanlar onu Tansu Çiller'in kız kardeşi sanacaklar Bu ameliyatın geri dönüşü olmadığından bir çok defa Çiğdem Hanım'la görşmeler yaptık ve kendisini her defasında geri çevirmeye çalıştık fakat kendisi bize çok kararlı olduğunu söyledi" dedi Basın toplantısının ardından Savaş ameliyata alındı

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Çiller İçin Bıçak Altına Yattı...

Eski 07-22-2008   #2
su perisi

Çok aptalca bir ameliyat
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-22-2008   #3
meLankoLik_asaLet

Alıntı:
su perisi tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çok aptalca bir ameliyat

valla bncede üselik bu ameliyat için ailesini karşısına almış

emeğine sağlık su perisi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com