Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bozma, büyüyü, denenmiş, etkisi, görülmüş, sihiri, yapilan

Denenmiş Ve Etkisi Görülmüş Kendi Kendine Yapilan Büyüyü Ve Sihiri Bozma

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Denenmiş Ve Etkisi Görülmüş Kendi Kendine Yapilan Büyüyü Ve Sihiri Bozma

Sırası ile;
Üç kere FATİHA SÛRESİ
Üç kere AYETEL KURSİ
Üç kere IHLAS SÛRESİ
Üç kere FELAK SÛRESİ
Üç kere NÂS SÛRESİ
Üç kere SALEVÂT-I ŞERİFE

Bu tertibi bir kase veya bir bardak suya okunup üflenmeli
Okunan bu sudankendisine büyü olduğu sanılan kimse üç beş yudum içmelidir Kalan suyu da banyo suyuna koymalı ve bu su ile boy (gusül) abdesti almalıdır

Cenab-ı Hakkın izn-i şerifiyle şifa bulur Büyünün etkisinden kurtulmuş olur

Bu tertibi bir defa uygulama sonucu etkisini görürse bırakabilir Eğer ilk seferde faydasını görmezse 3-5-7 gün arka arkaya tekrarlayabilir Kendi kendine okumaya çalışmalı ve Cenab-ı Hakk'a sığınmalıdır

*YUSUF TAVASLI ŞİFA AYETLERİ VE AÇIKLAMALARI KİTABINDAN

* Ben bu tertibi 7 gün yaptım ilk gün etkisi çok üst düzeyde olmadı Üçüncü gün yavaş yavaş olumlu durumlar yaşadım Yedinci gün müthiş rahattım Hem rahat uyuyordum hem de bedensel bir rahatlık yaşadım Ve işlerimle dileklerimle ilgili olumlu gelişmelerde oldu
Şimdi yeniden yapacağım Çünkü kendimi bir olumsuzluk içindeyim
Banyo suyu için bir büyük kaba bana yetecek kadar su koydum, o suyun içine besmele çekerek ekledim Ve o küçük kase ile abdestimi aldım İlk okuduğum su kasesi orta boy idi Abdesti almadan evvel "Niyet ettim Allah Rızası için boy abdesti almaya, büyüden, şerden, kötülükten kalbimi, yüreğimi, düşüncelerimi, bedenimi, kendimi arındırmaya" diyerek gerçekleştirdim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com