Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
tesadüfen

Tesadüfen..

Eski 04-17-2007   #1
angelesdream

Tesadüfen..

girdaplarda yine yüreğim havada asılı kalan cümleciklerimi satırlara işliyorum bir bir sinir bozucu sessizliği sese ancak yazarak dönüştürebiliyorum
sen sussanda durmaz kalemim

senle başlayan cümlelerimin sonu yok!!! çıkışı olmadığı gibi

evet belki hayat bize mutlu olma şansı vermedi ama yaratamadık kendi ellerimizle ufacık da olsa bi umut

çünkü yaratmak Allah'a mahsustı ve sıradan bir kulduk bizde

nedendi bilinmez sindiremedik birbirimizi içimizde neydi bizi tehlikeli yapan?? birbirimize???
anlamı olmayan ve yine bana kalacak sorular sormamın anlamı yok
akıp giden zamanda eskittik birbirimizi

kıymetini bilmeyerek anların hiçe sayarak yarınları hemde
gidiyorsun şimdi ne kaldı gitmene sayılı günler bense el sallayacağım sessizce diyeceğim tek cümle
umudumu geri verbekleyeceğim!!! olacak

değer mi değmez mi bilmeden hesap kitap yapmadan sen amaçlı öylesine sadece sen diye

Bekleyeceğim!!!

yaşanması gereken anlar konuşulması gereken diyaloglar
birlikte yapılması gerekenler için

Ben-i, Sen-i Bize dönüştürebimek için

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-18-2007   #2
puslu

eline sağlık angelesdream çok hoş bir şiir bir ricam olacak biraz daha yazını büyütürmüsün kör olacağım bea okumaya çalışırken:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-18-2007   #3
angelesdream
Icon7

Alıntı:
puslu tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
eline sağlık angelesdream çok hoş bir şiir bir ricam olacak biraz daha yazını büyütürmüsün kör olacağım bea okumaya çalışırken:)
beğendiğine sevimdim puslubir dahakine kör olmayacağına emin olabilirsin:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com