Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
büyüden, kara, korunmak

Kara Büyüden Korunmak

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kara Büyüden Korunmak

hicaz Nickli Üyeden Alıntı

"Bütün sureler tek, tek okunur hepsi birlikte okunmaz"
denmiş
ben namazlardan sonra nazar vs için felak nas ve ayetel kürsiyi birlikte okuyorum, fayda etmez mi???

Arkadaşım ne alaka ya Allah aşkına ben öyle birşey mi dedimBu uygulama için söyledimArkadaş demişki bu duaların hepsini bir suya okuyup içsek olmaz mı diye?Ben de olmaz dedimYanlış anlamayın lütfen

Alıntı Yaparak Cevapla

Kara Büyüden Korunmak

Eski 06-27-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Kara Büyüden Korunmak

Bu yazım seyr-i seferde olan dervişler için hususen yayınlanmıştır

Yasin Suresi: 1 kere suya okunur ve yasinin sonunda1 kerede amener resul-i okunur ve içilir, kişi kendinde koruyuculuğunu kalmasını murad ederse eğer; 11 defa okumalıdır Kendi vücuduna koruyucu bir kalkan oluşturur

Nas ve felak suresi: 7 defa suya okunurve içilir Cin sihir ve büyüden korur 8 defa okunursa kişi kendini dua ile kilitler koruyucu bir kalkan oluşturur Kişi her türlü etkiden korunur

Ayet’el Kürsi: 3 tane okunursa sadece kişiyi rahatlatır, 7 defa okunursa kara büyü ve diğer büyülerden, cinlerden korur, kişi kendine okursa 7 defa, başkası için 8 defa okumalıdır Suya okunmasında fayda vardır

Haşr( son üç ayeti): Sultanlar sultanının sultanı, 7 oku suya iç , her türlü şeytan cin ve büyüye galip gelir ve korur

Fatiha suresi: Selamet, 7,14, 21 defa suya okunur ve içilir Pisikolojik olarak rahatlatır, cin ve şeytana etki etmez , merhamet duasıdır Hepsine merhamet eder

Kevser suresi: 3 ve 11 defa suya okunur Nurani etkileşimi kuvvetli olur kişi hz Ali’nin hükmü altında korunur

İhlas suresi: 12, 21, veya 41 defa suya okunur ve içilir Cinlerin uzaklaşmasını sağlar

İhlas ve fatiha suresi: 3 ihlas 1 fatiha 8 defa suya okunur ve içilir Kişinin kendi üzerine 21 defa okumasıyla büyü ve cinlerin etkisini yok eder

Bütün sureler tek, tek okunur hepsi birlikte okunmaz, bu sadece cin sihir ve şeytani etkilere karşı böyledir

Bütün sureler 41 gün boyunca devamlı bir şekilde, her gün bir sure olmak üzere suya okunur ve içilirse kişi üzerindeki sihir,cin ve kötü nazarın oluşturduğu psikolojik hallerden samimiyetle yapması sonucunda kurtuluşa erer

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com