Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çete, satanist

Satanist Çete +18

Eski 04-27-2009   #1
Gözyaşı
Icon4

Satanist Çete +18

Rusya'nın başkenti Moskova'ya 500 kilometre uzaklıktaki Yaroslavl kenti tarihinin en korkunç cinayetlerini yaşadı

Şeytana tapan 4 genç sarhoş ettikleri dört arkadaşlarını birkaç hafta arayla 666 yerinden bıçaklayarak öldürdü Daha sonra da cinsel organlarını kestiler Cesetleri pişiren grup arkadaşlarının kalplerini sökerek yedi Ardından da şeytana tapmanın bir simgesi olarak ters haçın altına gömdü Polis haziran ayından beri kayıp olan 4 genci araştırırken telefon kayıtlarından kendilerine “Gotam” adını veren satanist çetesine ulaştı

Polise meydan okudu

Çetenin lideri Nikolai Ogolobyak, Ksenia Kuznetsova ve Alexander Voronoviç tutuklandı Satanist ayinin yapıldığı yeri belirleyen polis ters haçın altında Olga Puhova, Varya Kuzmina, Andrei Sorokin ve Anya Gorokhva'ya ait saç ve kemik kalıntıları buldu Nikolai, sorgusunda, “Mahkemeden ve sizden korkmuyorum Şeytan bana yardım edecek” dedi Alexander ise “Yıllarca Tanrı'ya dua ettim ama ne zengin oldum ne de daha yakışıklı Ama şeytan bana herşeyi verdi” dedi

Cevap : Satanist Çete +18

Eski 04-27-2009   #2
TiFus

Böyleleri iyi bir cezayı hakediyor aslında
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2009   #3
seyito

Yok bunlar temiz bi sopayı hakediyo valla
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-28-2009   #4
izmirlihuso

HIMMM KORKUNÇ
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-28-2009   #5
TiFus

Bunları İyi Bir ARKA SOKAKA'lardaki Mesut'un elinden geçireceksin VER ODUNU USTA :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-16-2009   #6
önder uçar

böylelerini sallandıracan valla

Eski 11-26-2009   #7

satanistler çok tehlikeli çünkü kimseden korkuları olmadıkları için herşeyi yapıolar rusyada hep cinayet ülkesi hee bide mafyasını yakalamışlardı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-19-2010   #8
ysnkrks

asıcaksın bunları yaa
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com