Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
tecavüz

Tecavüz:((

Eski 01-20-2007   #1
tatia27

Tecavüz:((

Belgrad Ormanları'ında bir akşam üstü
- Nihahahah boşuna kıpraşma yavrumElimden kurtulamazsın Bağırmak ta fayda etmez Bu ormanda seni kimseler duyamaz Sen iyisi mi meşhur sözü hatırla ve rahatla Tecavüz kaçınılmazsa uzan keyfine bak Heheheheh
-Sen şimdi bana tecavüz mü edeceksin?
-Yok nasihat edicem Tabii ki tecavüz edicem
-Eminsin yani
-Tabii eminim, artık tecavüz etmek suç bile değil güzelim Tecavüzü ediyorsun,sonra tecavüze uğrayan kız çaresiz seninle evlenmek zorunda kalıyor, sen yırtıyorsun
-Demek yırtıyorsun? O zaman gel yırt bakalım Hatta sen zahmet etme, ben yırtıyım üstümü başımıNasıl olsa yenisini sen alacaksın
-Ne diyon sen bacım?
-Bu ayakkabıları da parçalayabilir myiim ? Bıktım kaç senedir giymekten
-OhooooAmma konuştun ya
-Evet ben biraz fazla konuşurum Şimdiden alışan iyi olur Malum bir ömür aynı evi paylaşıcaz Haa bi de unutmadan söyliyim, ben uyurken dişlerimi gıcırdatırım, sonra söylemedin deme
-Anlaşıldı,sen beni lafa tutup kaçmayı planlıyon ama yemezler
-Kim kaçacak? Ben mi ? Bence birazdan sen kaçıcan, müstakbel kocacığım Önce şunu söyliyim, bizde nişanı da düğünü de erkek tarafı yapar bilesin Nişanda 3 burma bilezik, bir altın saat, 5 metrede altın kordon
-Ohaaaaa
-Bence oha joker hakkını hemen kullanma Çünkü daha düğünde isteyeceklerimi sıralamadım
-Ne düğünü ya?
-Aaaa düğünsüz hayatta evlenmem Özel gelinlik isterim, ayrıca ablamların o gece giyeceği tuvaletler de bizzat ellerinden öper
-Ablanlarmı ?
-Evet bizde adetler böyle Sen sormadan söyliyim,benim 4 ablam var Sonra düğün salonda olucak Havayi fişek gösterisi isterim 5 bilezik isterim, tek taş pırlanta yüzük isterim, yurt dışında balayı isterim, kirada oturmam ev isterim, Italyan mobilya isterim
-Yeteeeeerrrrrrr Bacım ne yaptın ya ?Ben mi sana tecavüz ediyom, sen mi bana tecavüz ediyon karıştırdım ha! !Ne bu be ?
-Valla canın isterse kocacığım
-Ne kocası be?
-Tecavüz edicen ya o bakımdan
-Tövbe Vazgeçtim Ben aklımı peynir ekmekle yemedim Tecavüzün cezası kalkmamış aksine artmış Bundan ala ceza mı olur?! Şu dakikadan itibaren dünya ahiret bacımsın Kalk yürü eve bırakayım seni

:10: :10: :10:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-20-2007   #2
asyaland

:))))))))))))))))))))
saol paylasım için tatia

Eski 01-21-2007   #3
ctn_86

hehe süpermiş tşk ler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-21-2007   #4
J_TERRY

hehehehehehe tatia na guzel bısı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com