Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Polemik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
babasından, sözler, şehit, şok

Şehit Babasından şok Sözler!

Eski 11-10-2012   #1
Şengül Şirin

Şehit Babasından şok Sözler!

Şehit babasından şok sözler!

SİİRT’in Pervari İlçesi’nde düşen helikopterde şehit olan Jandarma Üsteğmen Ersan Yenici’nin Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Kuleli köyünde yaşayan ailesi, acı haberle yıkıldı

Acılı baba: Başbakana ve hükümete hakkımı helal etmiyorum Hiç bir zaman helal etmeyeceğim Bu evlatlar kolay yetişmiyor Bu söylediklerimi sansürlerseniz size de hakkımı helal etmiyorum" dedi

Şehit haberinin alınmasının ardından Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve askeri yetkililer, sağlık ekipleriyle birlikte evli ve 2 çocuk babası olan Üsteğmen Ersan Yenici’nin Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’ne bağlı Kuleli köyünde yaşayan ve çiftçilik yapan anne Ayşe ve baba Ali Yenici’nin evine gitti
Karşısındaki askerleri görünce bayılan anne Ayşe Yenici, hazır bekletilen ambulansa bindirilerek tedavi altına alındı Baba ise sinir krizleri geçirdi Sakinleştirici yapılan anneye acı haberi şehidin kardeşi Ercan Yenici verdi Acı haberle yıkılan annenin feryatları yürekleri dağladı

ŞEHİT BABASININ TEPKİSİ

Oğlunun fotoğrafına sarılan baba Ali Yenici, "Benim oğlum seve seve askerliği istedi ’Ben asker olacağım baba’ dedi Bayramda gördüm en son oğlumu 1 hafta önce gitti Benim oğlum vatan uğruna feda olsun Ancak Başbakana ve hükümete hakkımı helal etmiyorum Hiç bir zaman helal etmeyeceğim Bu evlatlar kolay yetişmiyor Bu söylediklerimi sansürlerseniz size de hakkımı helal etmiyorum" dedi
Şehit askerin baba ocağı Türk bayraklarıyla süslenirken,eşi ve 2 çocuğunun Siirt’te olduğu belirtildi

Engin ÖZMEN/ BABAESKİ(Kırklareli),(DHA)

Cevap : Şehit Babasından şok Sözler!

Eski 11-10-2012   #2
delishhhh

Cevap : Şehit Babasından şok Sözler!

kelimelerin boğazda düğümlendiği söylenecek tek bir kelime bulamadığımız bir gündeyiz mekanın cennet olsun ersan Aile dostumuz silah arkadaşımız bu acıyı defalarca en yakından yaşıyoruz ailesine sabırlar diliyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com