Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Günün Hikayesi

Eski 08-13-2009   #8
TiFus

Cevap : Günün Hikayesi

03072009

MUTLU SON
günlerden cumaydıdershane çıkışı arkadaşlarla internet cafeye gitmiştikgenellikle her dershane çıkışı bunu yapardıkiçeri girdik ve herkes bir masaya oturduinternetteyken karşımda mısır satmakla görevli olan çocuğu hiç farketmemiştimbir an için kafamı kaldırdığımda bana bakarak kapıdan çıkıyorduve o sırada hayatımda en sinirleneceğim hareketi yaptıgayet sinsice bana göz kırptıo anda başımdan kaynar sular inmiş gibi olduderken hemen dişarı çıktık ama arkadaşlarım işin farkına varmışlardıortada böyle bir durum varken arkadaşlarım fırsattan istifade çocukla uğraşmaya başladılarben durumdan çok rahatsızdım ve hayatımda kimse bu kadar ukalaca bir harekette bulunmamiştıbu olay fazla uzun sürmedi akşam karanlığına yakın eve gitmek zorunda kaldımeve gittiğimdede olayın sinir bozucu tarafını aklımdan çıkartamıyordum bir türlüderken telefon çaldıarayan arkadaşımdıbana hemen internet cafenin önüne gelmem gerektiğini söylediannemgilin evde olmayışından istifade edip hemen evden çıktımkoşuyordum ve ne olcağın bilmez halde kalbim KÜT KÜT atıyorduoraya yaklaştığımda duygularımı dizginleyip kendime sakinmiş havası verdimdaha sonra oraya vardığımda söz konusu olan çocuğun çevresi arkadaşlarımla doluydubeni gördükleri anda hemn yanıma gelip kolumdan tuttularben neye uğradığımı bilmez,sersem bir halde konuşmalarını dinledim ve arkadaşlarım bana söz konusu çocuğun adını murat olduğunu ve bana ÇIKMA teklif ettiğini söyledileraslında ben böyle bir şeyin olacağını biliyordum ama sanki şaşırmışcasına gerçektenmi gibi kısa kısa kaçamaklı cevaplar veriyordumbirden hayır diye bağırdım ve bunu murat duydusanki kalbine hançer saplamışcasına yüzünü yere eğdibir yandanda arkadaşlarım ısrar ediyorlardı kabul etmem içinhayatımda ilk defa biriyle çıkıcaktım ve onu üzgün yüz ifadesini görünce haycandan hemen evet dedimbu sözüm üzerine yüzü yere düşen murat o anki şaşkınlıkla ne yapacağını bilemez halde arkadaşımdan benim telefonumu istediben heyecandan telefon numaramı bile hatırlayamadımbir şeyler attım kafadan daha sonra bizi masaya çağırdıbizde oturduk biraz konuştukdaha sonra herkes evlerimize dağıldıkve ogün hayatımın en güzel günün geçirdim 10 YIL SONRA
şu anda 23 yaşındayım ve bu hikayeyi yazarken kocam muratla birlikte yazıyoruzayrıca yanımızda 1,5 yaşındaki kızımız da vareğer böle okul çağlarınızdaki aşklarınıza inanırsanız benim gibi mutlu bir aile hayatı sürebilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla