Yalnız Mesajı Göster

Eski 09-11-2007   #11
İSİMSİZ KARANLIK

Alıntı:
Sinsice Soru: Hayatta en çok istedigin şey nedir?

Bessraa'ca Cevap: Hayatta en cok istedigim ve dilledigim sey en degerlli varllıgım hep benimlle ollması bunun yanı sıra da basarıllı ,sagllıkllı bir hayat gecirmekBenim icin hersey hayırllısı ollsun diyorum asllında

Sinsice Soru: Gelelim herkesin merak ettiği yazı karekterlerinin Türkçe olmaması konusuna Neden Türkçede bulunmayan karekterleri kullamıyorsun?

Bessraa'ca Cevap: Öncelliklle sunu bellrtmek istiyorum ki en az beni bu konuda ellestirenller kadar hatta onllardan cok daha fazlla Türkcenin dogru kullanımı ve milli degerller konusunda hassasımBenim bu yazı stillim bazı arkadasllarımıza itici gellse de sirinllikten ibarettirEşit agırllık ögrencisi olldugumdan dollayı zaten Türkceylle yeterlli derecede iciceyim ve gündellik hayatta konusmallarımda olldukca düzgün konusmaktayımİnsanlların beni ellestirmeden önce milli degerller konusunda ne kadar hassas olldukllarını kendillerine sormallarını dillerimZaten beni ve düsüncellerimi billmeyen hic kimsenin beni özelliklle de bu konu hakkında ellestirmesine aslla izin vermem!!İsterim ki düsüncellerimi acıkca anllatabillmis ollayım
Şu iki cevap Bir yerlerde mezarımın üzerinde bir ekinkargası yürüdü diyeyim

Tanımaya değer bir insansın bessraa, bu şirin ve güzel röportaj için her ikinizie de teşekkür ederim :)

Alıntı Yaparak Cevapla