Yalnız Mesajı Göster

Black_R-O-S-E İle Röportajımız

Eski 11-10-2007   #1
mate

Black_R-O-S-E İle Röportajımız

Sinsice Soru: Black_R-O-S-E gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

black_R-O-S-E tan Cevap : tabiki paylaşırım adım büşra

Sinsice Soru: Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

black_R-O-S-E tan Cevap : aslında kuşadasılıyım ama kayseride oturuyorum

Sinsice Soru:Eğitim durumunuz nedir ?

black_R-O-S-E tan Cevap : hmm şu an lise 1'de okuyorum

Sinsice Soru:Yaşınız nedir?

black_R-O-S-E tan Cevap : :sm_smile: forumda 14 yazıyor ama 15 e girdim 15 demek işime geliyor

Sinsice Soru:Dersler nasıl hangi alanı seçmeyi düşünüyorsunuz ?

black_R-O-S-E tan Cevap :dersler şimdiye kadar iiydi aslında ama şuan pek parlak durmuyorlar eşit ağırlık yada sözel seçmeyi düşünüyorum

Sinsice Soru:Şu an ki eğitim sisteminden memnun musunuz?

black_R-O-S-E tan Cevap :pek değil herşeyi kolaylaştırdılar ama okumanın pek anlamı kalmadı bence

Sinsice Soru:Peki ileriye yönelik bir meslek belirlediniz mi aklınızda ?

black_R-O-S-E tan Cevap : Evet şu an uluslar arası ilişkiler düşünüyorum ama kararım pazartesi günündeki ingilizce sınavıyla değişebilir ::sm_smile:

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

black_R-O-S-E tan Cevap :Maalesef hayır

Sinsice Soru:Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

black_R-O-S-E tan Cevap : Aslında kulağıma hoş gelen herşeyi dinlerim ama genelde rock ve punk dinliyorum

Sinsice Soru:Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

black_R-O-S-E tan Cevap : Geçen seneye kadar tekwandoyla uğraşıyordum ama bırakmak zorunda kaldım şu an gitar çalmaya çalışıyorum

Sinsice Soru: Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

black_R-O-S-E tan Cevap : Çekirdek aile benden küçük bi kardeşim var hatta onu da forumsinsiye üye yaptım

Sinsice Soru: Kim peki öğrenebilir miyiz?

black_R-O-S-E tan Cevap : [buroc k ]

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

black_R-O-S-E tan Cevap : :sm_smile:bakış açım pek belli diil aslında ama beklentilerim çok fazla :sm_wink: aslında herkesin sahip olmak istediği şeyleri istiorum bende ev araba mutlu olmak

Sinsice Soru: Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

black_R-O-S-E tan Cevap :hmmçok şey var ama en çok yapmak istediğim şey kendime ve aileme güzel bi gelecek sunmak

Sinsice Soru: Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

black_R-O-S-E tan Cevap : 7 yaşındayken

Sinsice Soru: Nickiniz neden black_R-O-S-E?

black_R-O-S-E tan Cevap : black rose yani siyah gül karamsarlık ifade ediyorbende karamsar bi insan sayılırım yani kendime uygun gördüm :sm_wink:

Sinsice Soru: Genel olarak forumumuzdaki üyeler hakkında düşünceleriniz neler ? En sevdiğiniz üyeler kimler?

black_R-O-S-E tan Cevap : Forumsinsiyi gerçekten çok seviorum ilkgöz ağrım gibi bişey daha önce hiç bir sitede bu kadar uzun süre kalmamıştımüyelerse çok ii insanlarsamimi içten ve saygınlar en sevdiiim üyelerhmm hepsi desem :sm_wink:

Sinsice Soru: Forumumuzun daha güzel olması için üyelerimizin önerilerine her zaman ihtiyacımız var, Şu an var mı aklında şöyle olsa iyi olur dediğin fikirler?

black_R-O-S-E tan Cevap : Hayır forumsinsi şuan bence mükemmel bi site

Bu harika röportaj için black_R-O-S-E arkadaşımıza çok teşekkür ederiz

Alıntı Yaparak Cevapla