Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Dostluk Hikayeleri

Eski 06-25-2009   #10
TiFus

Cevap : Dostluk Hikayeleri

O Gitmemeliydi

tekstil atölyesinde çalışırken,makinaların sesi arasından,daha önce hiç duymadığım bir ses geldievet yeni bir eleman alınmıştı işeilk başlarda bana çok şımarık biri gibi göründühiç hoşlanmamıştım ondanoda bunu hissetmiş olacakki,özellikle şirinlikler yaparken,benim gözümün içine bakıyorduzamanla onu çok sevmeye başladım,kendisi doğuluydu songülün abisiydi,doğulu şivesiyle öyle güzel espriler yapıyorduki,gülmekten kırılmamak elde değildionu çok sevdim ,kardeşim gibi sevdim,aramızda öyle bir dostluk olduki,bizi tanımayanlar kardeş sanırdıcebimizdeki harçlığı her zaman yarıya bölerdik,yarısı onun yarısı benim olurduherkes bizi sevgili sanardıolsun kim ne derse desin o benim en yakın arkadaşımdı,evet naim benim en yakın arkadaşımdıkız arkadaşlarını sevgililerini ,imkansız aşklarını hep biliyordumabisi hastaydı ve vefat ettihep teselli ettim onune yazıkki aradan üç ay geçmemiştiki,diğer abisi vefat ettikader dedik kötü bir kader ,nereden bilebilirdikki,ailede böyle ırsi bir hastalık varmış,kanseraradan iki yıl geçti ve ben aşık oldum evlendimkızım dünyaya geldi ve bir yıl sonra telefonum çaldı arayan naimin kardeşi songüldübana naimin hasta olduğunu ve beni yanına çağırdığını söyledi,o hafta gidemedim,diğer hafta songülü aradım ve naimi görmeye gidelim dedim bana bitkin bir sesle NAİMİ kaybettik dediolamaz dedim ,ona ölümü yakıştıramadım halada inanamıyorum,günlerce gözyaşı döktüm o benim biricik arkadaşımdı can yoldaşımdıüzerimden sanki kamyon geçti, dünya başıma yıkıldı,içim acıyor,öyle bir acıki ömür boyu geçmeyecek onu çoooooook özlüyorumMEKANIN CENNET OLSUN canım kardeşim

Alıntı Yaparak Cevapla