Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Aşk Hikayeleri

Eski 06-25-2009   #9
TiFus

Cevap : Aşk Hikayeleri

Oda Beni Seviyordu

ben ankarada oturuyodum ünivertede okuduğum yıllar ben ewlenmekten korkan bir genç kızdım karşıma öyle biri çıksınki yalancıktan ewlwnelim istiyodum ki öylede oldu ben en samimi arkadaşıma bunu anlatmıştım bide bizim ünivertenin çok havalı bir kızı vardı hiç güzel değildi ama ankaranın en yakışıklı en zengin oğlunun kız arkadaşıydı hemde oğlan benim arkadaşın kankisi biz bununla arkadaşım cemre sayesinde tanıştık oğlanın adı buğra sonra çok iyi bi arkadaşlık ben ailesiyle tanıştım ailesi beniçok sevmiş sonra bu birgün bana ben ewlenmek istiyorum diye yanımıza geldi ama tabi benle değil çıktığı kız beyzayla bizde çok güzel ewlen dedik bide bize annemlerle daha tanışmadı lütfen özlem annemler seni sever sende gel bunu sen söyle onlara dedi bende tamam dedim kızın aya biraz bozuk ama gel bunu bizimkine anlat aşk sandığı şey gözünü öyle boyamışki neyse annesine lafı açar açmaz annesi klriz geçirdi baba kızı ewden kovdu ay ben bir ağlıyorumtabi buğra çok korktu annesini hastaneye kaldırdık sonra annesi gözünü açar açmaz biricik oğlunu yanına çağırdı içeriden çıkınca allahım oğlan benle konuşmuyo sonra annesi beni çağırdı meğer bizim buna eğer özlemle evlenmezsen seni ewlatlıktan men ederim ölene kadar konuşmam demiş e bu salak kızdan vazgeçemiyo neyse ben odadan çıktım aşagı indim buğra orda oturuyo sonra yanına gittim bak oğlum yakışıklısın annenin dedigini öğrendim ama ben senlae ewlenmeye hevesli değilim bak madem öyle sen beyzadan vazgeçemiyosun bende ewlenmekten korkuyorum gel sahte ewlilik yapalım dedim oda hemen tamam dedi biz bir ayda ewlendin neyse ilk gece odaya girdik ikimiz akıllıca oturuyoruz sonra annesigil gitti bu hemen beyza hanıma gitti ama çok kötü olmuştum tabiki ewlenmeden önce şartlarımız vardı o istediği zaman beyzaya gitcekti ama asla beyzayı benim ewime getirmeyecekti aramısda kesinlikle birşeyler geçmeyecek ayrı odalarda kalacaktık 3 ay böyle devam etti sonra beyza bu şartı duymuş ewe gelmiş buğrayla işte neyse ewe geldim buğra aşağıda yatıyo ben yukkarıda yattak odasında aman tanrım yatağımda kocam ve sevgilisi başım döndü ewi terk ettmeye karar vermiştim tam o sıra kapı çaldı kimmmi hem onun hem benim ailem dürbünden baktım başımdan kaynar su boşaldı hemen yukarıya çıktım buğrayı uyandırdım önce beni görünce uttandı ama ben başka dertteyim hemen ben kapıyı açtım salak beyza yukkarad annesi görse tanır nediye yutturalimki sallak üstünü giyerek indiği için annemler yanlış anladılar biz bişey unuttuk diye gittiler ikimizde sevinçten uçuyoz o salak ne yapacağını bilmedi geldi beni öptü tam o sıra hanım efendi sesden rahatsız olmuş aşagı geliyo çarşafala bizi öyle görünce sinirlendi herşey bitti diye ewden çıktı gitti yarım saat sonra annemler geldi yemek yedik falan allahım gece oldu annemler yattaklarını kendileri yaptılar yattılar e biz aynı odada yatmak zorunda kalmak bide akşam üstü olan olay neyse mebur odaya girdik ben arkamı döndüm yattım arkamdan bir el ay ben nasıl korkuyorum yatakla bir oldum sandım sonra sımsıkı sarıldı bana o gece öyle uyuduk ertesi gün tabi karı koca gibbi davranıyoruz ama biz bi alıştıkki 2 hafta sonra ailemiz gitti ben bi üzülüyorum eskisi gibi olcaz diye ama öyle olmadı beyzayla herşeyi bittirmiş o gün sonra bana gelip ewlenme teklifi yaptı ben o gün yine gelinlimi giydim sanki yeni düğünümüz oluyomuş gibi ve şuan 7 aylık hamileyim çok mutluyuz ewlilikte pek kötü değilmiş yaw kusura bakmayın uzun ama okuyanlara teşşekür

Alıntı Yaparak Cevapla