Konu: Sinsi Koltuk
Yalnız Mesajı Göster

Eski 09-12-2007   #22
İSİMSİZ KARANLIK

Şimdiye kadar iki harika insanla söyleşi yapılmış, iki harika söyleşi çıkmış ortaya Bu sözlerimin yanlış anlaşılmayacağından emin olduğum için söylüyorum, ama [KAPLAN]'a da, Ergenekon'a da hayranım, bunu daha açık bir şekilde dile getiremem Benim nezdimde olağanüstü insanlar İkisiyle de hayat görüşleri ve siyasi görüşler bakımından ortak fikirlere sahibim, böylesine güzel fikirli insanlara benzemek de bana gurur veriyor Özellikle Ergenekon'un geçmişine değinmesi beni çok etkiledi, kendi hayatıma benzettim biraz Mâlum, hâlâ "küçük bir çocuk"um ama birçok şey yaşadım, mütevazi görünmüyorsam affedin, ama hayatı gördüm Bu yönden kendimi şanslı addediyorum, çünkü tüm kayıplarıma rağmen kazanımların çok oldu
Söyleyecek çok şeyim var, ama sizleri sıkmak istemiyorum Buradan küçük bir isteğimi dile getireceğim, belki sevgili [KAPLAN] ve sevgili Ergenekon dönüp bu yazımı okurlar ve isteğimi çok sıkıcı veya büyük görmezler, ama ikisiyle de tanışmak istiyorum Benim nezdimde çok değerli olan bu iki insan gönlümde güzel birer köşe kapmış olmalı ki bende bu isteği uyandırıyor, gönlümdeki yerlerini kendileri yarattığı için, yerlerine varana kadar kırmızı halı da serebilirim önlerine

Dediğim gibi, söyleyecek çok şeyim var, tüm o ağırbaşlı görünümlerime rağmen geveze bir insan olabilir ve sizi sıkabilirim Şimdi beni bekleyen insanların yanına gidiyorum, bunu söylemek biraz abes olacak belki ama tehlikeli bir yere gidiyorum, 16 yaşındayım ama memleket meselelerine ahmaklık ederek erken ve yanlış bir şekilde atıldım Bu güzel başlık altından şunu söylemek istiyorum; bu forumda çok değerli insanlar var, yakın çevrenizde bulamayabileceğiniz kadar değerli insanlar, hepsinin adını sayamam, ama onlar değerleri bilinen kişiler tarafından hak ettiğince seviliyor bence Bu kişilerin gönlümde büyük bir yeri olduğunu söylemek istiyorum, sizleri seviyorum değerli arkadaşlar, mutlu geçsin güneşin altındaki günleriniz ve huzurlu olsun ay ışığı altındaki geceleriniz

Söyleşiyi yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

Saygılarımla

Alıntı Yaparak Cevapla