Yalnız Mesajı Göster

Bir Erkeğin Günlüğü:))

Eski 03-16-2007   #1
angelesdream
Icon7

Bir Erkeğin Günlüğü:))

14 yaşımdayken, bir gün bir sevgilim olmasını umuyordum
16 yaşıma geldiğimde bir sevgilim oldu ama ilişkimizde heyecan yoktu Ben de heyecan verici bir sevgili bulmak için onu terk ettim
Üniversitede oldukça heyecan verici bir kızla tanıştım Ama o da çok duygusaldıDurmadan ağlıyor ve onu bırakırsam kendini öldürmekle tehdit ediyorduBen de daha kendi halinde bir kız bulmak için onu terkettim
25 yaşındayken, kendi halinde sıradan bir kızla çıkmaya başladım Ama çok sıkıcıydı Beni heyecanlandırıp şaşırtmıyordu,kendi de hiçbir şeyden heyecanlanmıyordu Ben de daha maceracı bir kız bulmak için onu terkettim
28 yaşıma gelince daha maceracı bir kız buldum Ama onunla da yürümediOradan oraya saldırıyor ne istediğini bilmiyordu Evet,herşeyi denemek isteyen biri iyi sayılabilir ama insanın bazen, gideceği yönü de bilmesi lazım Ve ben de,hayattan ne istediğini bilen bir kız bulmak için onu terkettim
31 yaşında, ne istediğini bilen ve ayakları yere basan bir kızla evlendim Evet kesinlikle ne istediğini biliyordu,boşandığımızda bütün mal varlığımı istedi ve aldı
Şimdi 40 yaşındayım ve tek istediğim
1 sarışın !
eheuheuehue
aslında 2 de olabilir :P

Alıntı Yaparak Cevapla