Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Dark Mini Mania 2 Full HD 1080p MKV/H.264 / HalfSBS 3D / 7.1 DTS/Dolby Ses / Internet / Bluray ISO Media Player (DKMPMINI2)

Eski 01-26-2013   #3
Balmumcu

Cevap : Dark Mini Mania 2 Full HD 1080p MKV/H.264 / HalfSBS 3D / 7.1 DTS/Dolby Ses / Internet / Bluray ISO Media Player (DKMPMINI2)

Açıkçası bundan önce Dark Cinemania kullandım ve hiç sorun yaşamadım ama bu yeni model beni son bir aydır katil edecek neredeyse 6 Aralıkta siparişini verdim, geldi, kurdum Her filmde altyazı ayarları değişiyor Eski modelde bir kez özelliklerini kaydettin mi değişmezdi hiç Bu öyle değil Altyazı ayarları sürekli fabrika ayarlarına geri dönüyor, özellikle metin dili türkçe özelliği Bu en basit sorun Makineyi kullanmaya başladıktan 10 dakika sonra ekran kararıyor ve "Buffering" diye bir ifade beliriyor Sonra da ekranın sol üst köşesinde "wifi plug-in" uyarısı En nihayetinde kilitleniyor alet ve bana göre fazla da ısınıyor Bu şikayetlerle geri gönderdim, değiştirin diye Sağolsunlar yenisini göndermişler, hevesle oturdum film seyredeyim diye Ama yine aynı problemler Bir ayım çöpe gitti Bu arada modelleri karıştırıyor olabilirim Benim aldığım, Dark Mini Mania 3D Bluray ISO Wifi Full HD 1080p MKV/H264/71 DTS/Dolby SES/İnternet Media Player modeli Yeni çıkan bir ürün Aman uzak durun
Alıntı Yaparak Cevapla