Yalnız Mesajı Göster

Rock_alltime İle Röportajımız

Eski 08-08-2008   #1
hayko26

Rock_alltime İle Röportajımız

Sinsice Soru:qerçek ismini bağışLar mısın değerli fovumumuza

rock_alltime’ca cevap: TbikiiNurdan ;)

Sinsice Soru: nereLisiniz yada nerede oturuyorsunuz?

rock_alltime’ca cevap: Kayserili'liyimKayseri'de oturuyorumAçık adres vermiyim :P

Sinsice Soru:şehrinizden bize biraz bahsetmek istermisiniz

rock_alltime’ca cevap: Valla açık konusmak gerekirse ben pek sevmiyorum :D Gezilicek doğru dürüst hiç bir yer yokkKendini gelistiren bir sehir ama hala çoğu yer çöplük içindeAma yasadığım ortam güzel :)

Sinsice Soru: yorumunuz için teşekkür ederim Peki eğitim durumunuz nasıL ve nerede okuyorsunuz

rock_alltime’ca cevap: Ben tsk ederimmSu anda lise 2sınıftayımGeçtim yaniEhee marifet gibi solemiş oluyum sayısal seçtim :D

Sinsice Soru Kaç yaşındasınız

rock_alltime’ca cevap: 15

Sinsice Soru Medeni durumunuz nedir ?

rock_alltime’ca cevap: 'Şimdilik' bekarım :D

Sinsice Soru Birazcıkta özeLinize girilim özeL hayatınız nasıL? Sevgi aşk qibi şeyLer desem ne dersniz?

rock_alltime’ca cevap: Hmmm :D Sevgi ask dısında bi sevgiyse etrafımda sevdiğim çook insan varBasta tabiki ailem olmak üzereAma ask konuları biraz karman çormanHiç girmemek en sağlıklısı :D

Sinsice Soru İş hayatında hiç tecrübeniz var mı varsa bizimle paylaşmak istermisiniz?

rock_alltime’ca cevap: Olmaz mıÖmrüm eczane de geçiyo:D Maksat anneme yardım ama cıkk hayat 3 yılda nedense yordu beni :D

Sinsice Soru Hangi müzik tarzını severek dinLersiniz
rock_alltime’ca cevap: Nickmden de anlasılacağı gbi rock ;)

Sinsice Soru örnek isimler verirmisiniz en iyi rockçı? Sizce kim

rock_alltime’ca cevap: Vazgeçilmezimmm tabiki Şebnem FerahOnun dısında Duman,Feridun Düzağaç,Özlem Tekin,Kurban,Teneke vs dinliyorumm

Sinsice Soru NeLer yapmaktan hoşLanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor yada çaLdığınız bir müzik aLeti var mı?

rock_alltime’ca cevap: MaleseffBenim tek ilgi Alanım İki Aile:D İcommm (İclal Aydın) olsunda nolursa olsun hayatımda :D

Sinsice Soru NasıL bir aiLe yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşiniz var?

rock_alltime’ca cevap: Ailemi çoooook ama çoookkkk seviyorumBir tane abim varİstanbul'da okuyoTatillerde ve bi kaç günlüğüne gelebiliyoO günler de de internet hayatım sona eriyo tbi:D

Sinsice Soru Hayata bakış açınız ve bekLentiLeriniz neLer bizimle paylqaşırmısınız?

rock_alltime’ca cevap : Hayat çoğu zaman çook sıkıcı ve monoton geliyoAma etrafımda olanlara baktıkca aslında bayaa hareketli bir hayatım varBeklentim ilerde kendi ayaklarımın üstünde durabilmek tbiki(Halk değimiyle kolumda bir altın bileziğimin bulunması :D (Başta anlamamıştım :D) )
Sinsice Soru hangi takımı tutuyorsunuz neden?

rock_alltime’ca cevap : Tbiki GS ;)

Sinsice Soru fovumumuza takımın hakkında bilgi verirmsiniz?

rock_alltime’ca cevap: Ehee biraz garip olucak ama Arda'dan baska kimin oynadığını bilmiyorum :D Onu da bu Dünya Kupası'nda ogrendim :D Ben sdece GS'lıyım diyebiliyorum :D

Sinsice Soru son olarak fovumda eksik qrduqn bişi ya da fovumdan istediğin bişi var mı fovumu biras eleştirirmsn?

rock_alltime’ca cevap: Açıkçası eksik gördüğüm hiç birşey yokGayet sakin ve eğlenceli bir forumBu hale gelmesinde emeği geçen herkese sonsuz tskler ;) Ve bu eğlenceli röpörtaj için çok tşk ederim Hakan ;)

Bu güzeL röportaj için değerLi vaktini ayıran rock_alltime adLı üyemize çok teşekkür ederiz(=