Yalnız Mesajı Göster

Eski 05-26-2007   #42
Ergenekon

26/05/2007

Rabb'im! Rabb'im!
Beni sana şükreden,Seni anan,Sen'den korkan,Sana itaat eden ve sana yönelen kullarından eyleTevbemi kabul etGünahlarımı affetDua'larımı kabul etiman ve islam-ı sabit kil,kalbime hidayet et,dilime doğruyu konuştur,kalbimdeki kinleri söküp at
Allah'ım!
Sen'den Rahmetine ve mağfiretine vesile olan amelleri,bütün günahlardan uzak olmayı,bol bol iyilik yapmayı,Cehennem'den kurtulup,Cennet'e kavuşmayı isteriz
Allah'ım!
Yaptığımız zulum ve günahları,şaka,ciddi ve kasten işlediğimiz kusurları affetBunların hepsi bizde var
Allah'ım!
Beni en güzel şekilde yarattın,Ahlakımı da güzelleştir
Allah'ım!
Bana iyi ameller yaptır,kötülüklerden vaz geçir,fakirleri ve düşkünleri sevdir,tevbelerimi kabul et
Allah'ım!
ihtiyarlığımda,ömrümün sonunda bana,bol bol rızık ihsan et
Allah'ım!
Borç yükünden ve düşmanların hakimiyetinden sana sığınırız
Allah'ım!
Verdiğin nimetlerin yok olmasından,lütfettiğin afiyetlerin kaybolmasından,beklenmedik afetlerden ve bütün gazablarından sana sığınırım
Allah'ım!
bulaşıcı illetinden,delilikten ve tehlikeli hastalıklardan sana sığınırım
Allah'ım!
Kötü günden,kötü geceden,kötü zamandan,kötü arkadaştan,mahalledeki kötü komşudan sana sığınırım

Sen'den başka ilah olmadığı,yedi kat göklerin sahibi ve Yüce Arş'ın sahibi olduğun icin senden istiyorum Sen her şeye kadirsin
Allah'ım!
Kur'an dan okuduğumuz her bir cüz karşılığında bize mükafaat ve her bir harf karşılığında manevi bir tad ver

Amin!

Alıntı Yaparak Cevapla