Yalnız Mesajı Göster

Celp ve Muhabbet (Sırrulazimdir Denenmiştir Sahihdir)

Eski 06-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Celp ve Muhabbet (Sırrulazimdir Denenmiştir Sahihdir)

verdigim tertip büyü degildir eger bu büyü diye itda eden kim varsa karşıma cıksın bu bir havas calışmasıdır kötüye kullanırsan bunun cezasını cekersin hayıra kullanırsan mutlu olursun
bütün havas calışmaları 114 sureyle başlar 114 sureyle biter o zaman haaşaa kurandamı büyü !!!!!!!!!!!! tövbe tövbe bütün islam ve evliyyullah havas calışması yapmıştır ve cogu onların eseridir ve bunlar ALLAH dostlardır o zaman bu ALLAH dostlarıda büyücümü oluyor? haaşaaa havas,la calışmak hem maniveyetin art ar hem bilmediklerini ögrenirsin ALLAH CC insan oğluna akıl ve mantık ve zeka vermiştir neyin dogru oldugunu az çok bilir

büyü dedigin şeytan ve iblisin kendileri ve ordularıyla yapılır buna temizlik istemez piz olmak ve karanlıkta yapmak abdestli olmamak vs vs
şemsülmaarifin yazarı el buni hz leridir ve güzel tertipler vardır ve bazı azametleri ters okuma vardır şimd,i bu ALLAH DOSTU ,DAMI BÜYÜCÜÜ ve emir sullan hz havas ilminle ugraşmış ve gelen kendısıne zarar veren askerlere yasinin 53 üncü ayetine 6 ok attırmıiş kayın valdesine bız atsaydık o oku hepsi telef olur du ,demiş bunların nice veli ve evliuya ullahın havas la ugraştıgı ve havas kitapları ve enamlar hazırlamıştır bunlar bu kadar akılsızmı şu 3 günlük dünyada yaşayıp ölmüyeceklerınıı zandetıyorlardı topraka gideceklerini ve HZ ALLAH ,A cevap ve sorgunun oldugunu biliyorlardı bile bile niye ozaman havasla ugraştılar ve havas kitaplarını hazırladılar güzel insanlar ve form üyeleri sizlere şunu sesleniyorum ve üzerine basarak söylüyorum hayırlı işlerde havas işi günahı vebali yoktur bunu idda ediyorum gönlünüzce ve rahatlıkla yapın
nur ve dua ile kalın

Alıntı Yaparak Cevapla