Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Jeff Abbott Panik Kitap Özeti

Eski 05-22-2014   #2
Şengül Şirin

Cevap : Jeff Abbott Panik Kitap Özeti

“Panik’in benzersiz kurgusu ve karmaşık labirenti birçok farklı yerde kendini gösteriyor: Bir yandan, aksiyon yüklü bir casusluk romanı, bir yandan gerilim dolu, ürkütücü bir polisiye ve bir yandan da kimliğini arayan genç bir adamla ilgili muhteşem bir karakter çalışması Abbott tansiyonu nasıl kontrol edeceğini çok iyi biliyor Okuyucuyu inanılmaz olanın sınırlarına kadar götürüp dizginleri tam zamanında geri çekiyor Abbott inanılırlığını yitirmeden sizi her zaman etkilemeyi beceriyor
South Florida Sun-Sentine

Bütün hayatınızın bir yalandan ibaret olduğunu öğrenseydiniz ne yapardınız?
En güvendiklerinizin aslında sizin hiç de aklınızın köşesinden dahi geçmeyecek işler yaptığını öğrenseydiniz tepkiniz ne olurdu? Ve birden bir cinayetler, ihanetler, aşk, sadakat, endişe, şüphe içinde bulsaydınız kendinizi?
Evan Casher romanın ana karakteri ve yazar çok doğal ve gerçekçi olarak hayat vermiş ona
Panik gerçekten okunması gereken kitapların başında geliyor bence Çünkü benim Top 10 sıralamamda zirveye oturdu bile 520 sayfalık bu kitabı bir her yerde okumak isteyeceksiniz; evde, okulda, otobüste, banka sırasında, tenefüste, reklam arasında…
Macera ve gerilimden hoşlanıyorsanız bu kityap size göre Ben kitabı 2 günde bitirdim ama tatilde okumuş olsaydım sanırım elimden bırakamadan aynı gün bitirirdim çünkü yazarın kalemi çok güçlü ve bir sürü olayı ve bir sürü duyguyu çok gerçekçi bir şekilde birbirine bağlıyor Bu kitap bir sonraki adımda neler olabileceğini tahmin edebileceğiniz türden bir kitap değil sizde sürekli bir merak uyandıracağına eminim Keyifli okumalar!