Yalnız Mesajı Göster

Eski 04-01-2007   #8
[KAPLAN]

Alıntı:
J_TERRY tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
yasım 17 öğrenciyim gunluk ortalama 4 saat internette oluyorum nesil bilinçlendirme kampında müdürlük yapabılırım

Müdürlük yapmadan önce bölüm ile ilgili biraz faaliyetlerinizi görmemiz, sizi değerlendirmeye almamızı sağlayacaktır Özellikle Nesil Bilinçlendirme Kampı , forumumuzun önemli bölümlerinden, ve bu bölüm için biraz daha hassas davranıyoruz

İlginizden dolayı teşekkür ederim

Alıntı:
İSİMSİZ KARANLIK tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
16 yaşındayım ve öğrenciyim Hafta içi en az bir buçuk saat, hafta sonları 4-5 saat girme imkânım oluyor Serbest Forum, Geyik Odası, Beyin Fırtınası, Hayattan Kesitler, Nesil Bilinçlendirme Kampı ve Aşk & Sevgi - Bayanlar & Eerkekler bölümlerinde moderatörlük yapmayı arzu ediyorum

Bulunmaktan çok zevk aldığım, üyelerini çok sevdiğim bir sitede moderatör olmak hoşuma gider İlginize teşekkür ederim
Görev almak istediğiniz bölümlerin çoğunda aktif müdürlerimiz bulunmaktadır Beyin Fırtınası bölümüyle ilgili olarak ise, en azından her gün konu açıp, ve diğer konu açan kişilerinde verilen cevapları doğrulamasını takip edebilirseniz ; bu bölümde Müdürlük yapabilirsiniz Eğer ki, bu şekilde yapamam derseniz ; şu an için Müdürlük konusunda yardımcı olamayacağım

İlginiz için teşekkür ederim

Alıntı:
speed tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
23 yaşındayım
öğrenciyim ve günde 6-7 saat netteyim
kültür ve sanat veya atatürk köşesine moderatörlük yapmak istiyorum uygunsa gerekeni yapmaya hazırım kaplan tşkkür ederim

Özelikle Kültür-Sanat bölümünde aktif Müdürlerimiz bulunmaktadır Ancak bölüme yeni bilgiler ekleme konusunda gerçekten yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız, isteğiniz bizim için uygundur Ayrıca diğer bölümlerde yapmış olduğunuz paylaşımları da takip ediyorum, eğer Atatürk bölümüyle biraz daha ilgilenebilirseniz, bu istediğinizi de değerlendireceğim

İlginiz için teşekkür ederim

Alıntı Yaparak Cevapla