Yalnız Mesajı Göster

Eski 07-23-2007   #15
[KAPLAN]

Alıntı:
bbk tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
23 yaşındayım forumun eski bi üyesiyim fakat uzun süredir giriş yapamıyordum ama artık burdayım günde ortalama 5 yada 6 saat kadar nette olabiliyorum görevli atanmayan herhangibir bölümde yetkili olabilim daha önce 2 forumda adminlik yapmıştım

Özellikle son zamanlarda forumumuzda daha çok bulunmaya başlamanızla birlikte sizi daha iyi tanımamıza yardımcı oldunuz Sitemizdeki diğer üyelerle de iyi geçinmeniz, konulara yazdığınız yorumları da göz önüne aldığımızda da Müdür olmak için gerekli koşulları fazlasıyla sağladığınızı görüyoruz Eğer söylediğiniz daha önceden iki forumda da yetkili olmuşsanız yapılması gerekenler konusunda size tavsiyelerde bulunmam pek uygun olmasa gerek

Sizi fazla yormayacak ancak bizi de bir nebze olsun rahatlacak olan, iki bölüm düşünüyorum sizin için Biri " Sinsi Eğlence , diğeri ise Film - Dizi ve Gösteri Dünyası

Bölümler konusunda herhangi bir rahatsızlığınız varsa, şimdi söyleyebilirsiniz Eğer bir sorun yok, kabul ediyorum derseniz ; Müdürlerimizden biri olmanız için başka bir koşul aranmayacaktır

Alıntı Yaparak Cevapla