Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Eskişekirspor Haberleri

Eski 10-14-2008   #3
hayko26

Cevap : Eskişekirspor Haberleri

Eskişehir'de ilk galibiyet sevinci

Kendi sahasında Kocaelispor'u Youla'nın attığı gollerle 2-1 yenen Eskişehirspor, Süper Lig'de aldığı ilk galibiyetin sevincini yaşıyor
Kayserispor maçındaki cezası nedeniyle teknik direktör Rıza Çalımbay'ın tribünde oturarak yardımcısı Bülent Albayrak'a telefonla talimat verdiği karşılaşmada Eskişehirspor 12 yıl sonra yükseldiği Süper Lig'de 3 puanı Kocaelispor karşısında buldu Youla'nın uzatma dakikalarında attığı ikinci golle sahadan 2-1 galip ayrılan Eskişehirsporlu futbolcular sevinçlerini taraftarlarıyla paylaştı
Eskişehirspor Antrenör Yardımcısı Bülent Albayrak aldıkları galibiyetle moral bulduklarını söyledi Albayrak, "6'ncı haftada galibiyet suskunluğumuzu bozduk, üzerimizdeki stresi attık Eskişehirspor bundan sonra daha iyi olacak" dedi
Kocaelispor Teknik Direktörü Yılmaz Vural ise Eskişehirsporlu taraftarların kendisine tepki göstermesine üzüldüğünü söyledi Eskişehirspor'u 14 yıl önce çalıştırdığını belirten Yılmaz Vural, "Bu takımın birinci lige çıkmasına çok önemlikatkım olmuştu Ligin 13'ncü haftası takımdan ayrıldım Bana "Komisyoncu" yakıştırması, "Para, şike İşte Yılmaz Vural işte" tezahüratlarını yakıştıramıyorum Türkiye'de bir tane temiz adam kaldıysa bu konuda onun da ben olduğunu iddia ederim Kim doldurduysa bu kardeşlerimi, kim bu hale getirdiyse bilmiyorum 19 tane takımda çalıştım, daha hiç birinden böyle tepki görmedim Bu kardeşlerimiz doldurulmuşlar, kandırılmışlar Hiç böyle birşey yoktur Ne kimseden komisyon aldık, 23 yıldır çalışıyorum, alsam zaten ortaya çıkardı Biz onların bir kardeşiyiz, böyle yapmasınlar Onların başarısı bizi mutlu eder Çünkü burada ekmek yedik" diye konuştu
Milli takımın maçı nedeniyle bu haftayı maç yapmadan geçirecek olan Eskişehirsporlu futbolculara 2 gün izin verildi Es-Es'li futbolcular Çarşamba günü topbaşı yaparak deplasmanda oynayacakları Bursaspor maçı hazırlıklarına başlayacaklar