Yalnız Mesajı Göster

Garip Mevzular !! Bu Başlık Altında Toplanacak

Eski 02-01-2010   #1
bukett
Icon1861

Garip Mevzular !! Bu Başlık Altında Toplanacak

Arkadaşlar Garip Mevzular Bu Başlık Altında Toplanacak

Diyarbakır'ın Çınar ilçesine bağlı Aşağı Taşmalı köyünde bir evin su kuyusunda 148 yılan çıktı

Çermik ilçesine 25 kilometre mesafede bulunan Aşağı Taşmalı köyünde oturan 55 yaşındaki Bekir Özkahraman’a ait evin kuyusundan 30 cm ile 2 metre arasında değişen 148 yılan çıktı Köylüler taş ve sopalarla yılanları öldürdü

Evinin kuyusundan 148 yılan çıkan Bekir Özkahraman, “Köyümüze su şebekesinin gelmesinden sonra kuyu suyunu hayvanları sulamak için kullandım Geçtiğimiz günlerde kovayı kuyuya daldırdım kuyunun içinde yılan olduğunu farkettim Köylülere haber verdik Birlikte 15- 20 kadar yılanı öldürdük Kar ve yağmurdan sonra kuyu ağzına kadar doldu Yine su almak için kuyuya kovayı daldırdığımda bu kez daha çok yılan olduğunu gördüm Köylülere haber verdik ve irili, ufaklı 148 yılan öldürdük” dedi

Köy muhtarı Abbas Küçükkaya da, dağlık alanda bulunan köylerinde yılanların sık sık görüldüğünü belirterek, “Köyümüz yılanların yuvası haline gelmiş Soğuk kış gününde bile yılanlarla karşı karşıya kalıyoruz Bazen çocuklarımızı ısırıyorlar Yetkililerden köyümüzdeki bütün evleri ve ahırları ilaçlamalarını istiyoruz Çünkü artık evlerimizde uyumaktan çekiniyoruz” diye konuştu

ANF NEWS AGENCY

G€rç€k ßana bîr adım daha yaklş gafl€t ßnd€n ßîr adm daha g€rî at ama uzak dr ßnd€n d€ssas

Alıntı Yaparak Cevapla