Yalnız Mesajı Göster

Kundalini Uyanmasın

Eski 07-16-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Kundalini Uyanmasın

humeyra Nickli Üyeden Alıntı

katılıyorum sıze bu ışle ugrasıyorum şifa verıyorum dıyenlerın hıc bırı bir sey kanıtlayamadıkları gıbı sadece teorık bısıler anlatıyorlar ezberle ıs bıtmıyorbu tıp kışılere ıtımat etmeyın eger bu ılm verılecekse sıze zaten gelıp buluyorpara tuzaklarına dıkkat etmemız gerekıyorbende yardımcı olmaya calısırım negatıf canlılar tayın edılıyor sanırım kısının bedenıne senı rahatsz edende o olmalı kalp zıkrıne devam ıns tum yolları acar emın olkalp gozunude acar zamanla ama önce ehlı ıman uzere olmalıyız ıns

evet sistemin ne oldugunu masterlar-iler idüzey olanlar aslında cok ıyı bılıyor
ama bu artık onlar ıcın bır gecım kaynagı
ben ınısıye etmesem gıdıp baskasından alacak barı ben edeyım de para bana gelsın dıyor en vıcdanlısı bıle

kaldı kı ben reıkı ısı ıle ılgılenenlerde sunu gordum, malesef akılları bu enerjıce tutsak edılmıs durumda
yanı mantık yetısını bır nebze kaybedıyorlar ,ve sureklı atakla savunma durumundalar

kesınlıkle laf kondurmuyorlar
ıyı de kardesim sen reikinin ne oldugunu bılıyor musun? gozunle asıl suretını gordun mu ne oldugunu sana acıkladı mı? yok
baska boyutlara daır varlık ve enerjıler sızımn gıremedıgınız kılıklara gırebılır mesela ısık formunda gorunmesı onun nur oldugunu gostermez
ya da ınsan kılıgında evinde belirdigini soyleyenler var-bazı mail gruplarına uyeyım gelen maıllerı okuyorum - halusınasyon goren mı dersınız
evınde anıden ınsan kılıgında kendını reıkı olarak tanıtan varlıklar mı dersınız, bu ıyı bırsey mı
bence hıc ıyı bırsey degıl ve korkulacak bır durumdur
bakın dıger boyutlardakı varlıkların bu boyuta gecıp bıze gorunmelerı yasaklanmıstır, eger gelıyorsa negatıflıgındendır
ama gelıp sana yardım edıcem der, fılan der secılmıs ınsansın der, ya da ıkı agrıyı azaltır- ama asla tedavı etmez edemez
şifa da yaşamdan allahtan oyle degılmı
fakat buna ınanan ne oldu şirke düştü, seni rabbine meyletmekten alıkoydu sana dedı kı sıfa verıcem
reiki kim oluyor kı şifa versin
bir kere sizin bedeninize girmeden is yapmayan birsey negatıftır bunu anlayın lutfen
sizden birseyler alır ve aldıgının ne oldugunu bılemezsınız bıle, karsılıgında kesın bır tatmın de yoktur

bu yazıyı okuyan müslüman kişiler, bir kardeşiniz olarak size reikiden uzak durmanızı tavsiye ederim
hep iyi seyler anlatıyorlar neden kimse 2 asamada, ya da mor alev vsden sonra hiç bitmeyen sesler konusmalar duyanları
görüntüler varlıklar gorenlerı, başlarına olmadık belalar gelenlerı anlatmıyor
mastersanız bunu da anlatın hadı görelim sizi

mılletın basına bazen reıkı sonrası ınanılmaz kaza belalar ölümler gelıyormus
masterlar bunları bak arındın, hayatındakı olabılecek tum kotulukler bırden oldu kurtuldun seklınde acıklıyor
hayır bu şirke düşmenin bedelidir ama ben ne yaptım ki sadece saglıgım icin bir enerjiye kanal oldum diyorsun dimi?
neyi kimden isteyecegini unuttun bundan dolayı sana bela verildi
allah kullarına bela vermez, kullar belayı kendısı ceker sonra da sucu allahın ustune atar

Alıntı Yaparak Cevapla