Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Dostluk Hikayeleri

Eski 06-25-2009   #3
TiFus

Cevap : Dostluk Hikayeleri

Arkadaşım Dostum Yağmur

Aşk meşk bence hepsi boş birsey Ama dostluk olene kadar var Asktan kalbin acır aglarsan herseyden bıkmıs olursun ama arkadas dostun gelir hemen o yarayi kapatir gozlerindeki yaşı siler ve aglamana kiyamaz cunku o seni asktan daha cok sever o seni ask gibi aglatmaz o sevgisini gercekten yureginde saklar ask birgun gelmis arkadasa demiski sen neden burdasin senin bu yurekte yerin yok git burdan demis ARKADAS ise arkanda biraktigin gozyaslari silmek icin ben burdayim ve ask susar gider iste bu benim arkadasim dostum YAGMUR o hep benim dertlerimi dinledi agladigimda hep o yanimdaydi birsey olsa hemen ona kosar anlatirdim onun yanina aglayarak giderdim, gulerek gelirdim iste hayattan biktigin zaman tam pes ettigin zaman arkadas sana sadece elini uzatiyor dostun Ask ise gulerek seni gozyaslarinla birakip gidiyor iste hayatin gercek anlami bu Seni cok Seviyorum yagmur askiiiiiiiim iyiki varsin iyiki seni taniyorum sen benim hergunumsun : yagmircik:: BEN SENI OLENE KADAR ARKADAS OLARAK BILICEM

Alıntı Yaparak Cevapla