Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Türk'ü Müslümana Müslümanı Türk'e Düşman Ettiler

Eski 07-30-2009   #3
VANDETTA

Cevap : Türk'ü Müslümana Müslümanı Türk'e Düşman Ettiler

Alıntı:
Müpdela tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu konuyu gördüğüm için üye oldum bu siteye Oktay sinanoğlu'na bu ülkede gereken değer ne yazık ki verilmiyor tıpkı diğer değerlerimize olduğu gibi belki doğruyu söyleyeni kovmuyoruz ülkemizden ama ilgi dahi göstermeyip belki de daha kötüsünü yapıyoruz Bu ülkede sanatın arkasına gizlenmiş vatan hainlerinin bile taraflı tarafsız daha çok destekçisi var
Çok haklısınız Sinanoğlu'ndan benimde yeni haberim oldu ve millet olarak ne yazık ki bu ülkeye birşeyler verme sevdasında olanları ne yazık ki bilmiyoruz,sanırım bunun da nedeni bu tür kişilere ve yorumlarına basında sanırım kasıtlı olarak yer verilmemesinden kaynaklanıyor,şahsen geçtiğimiz hafta Sinanoğlu'nun birçok yazısını okudum,bir sitede tümünü burada ise kısmen yazılarını paylaşdım,hele Sinanoğlu'nun 26 yaşında profolamasından dolayı avrupada ses getirmesinden bizim haberimizin olmaması aydın diye bize yutturulan kişilerin ne amaçla servis edildikleri hakkında bir sürü muallak sorular oluşturuyor beynimizde,sanırım bu ülkenin cevherlerini kendi imkanlarımızla bulmaya çalışmak zorundayız,ne yazık ki bu tür insanlar pek tanıtılmıyor

Alıntı Yaparak Cevapla