Yalnız Mesajı Göster

Eski 04-07-2007   #5
[KAPLAN]

Alıntı:
ctn_86 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
hayır yargılamıorum kesinlikletabiki de yargılayalım demiyorum ama ben iki prıgramı da sevmediğim için ikisinin de haksız yanlarını sölemek istedimne ismail türütü ne de mehmet ali erbili seviorummehmet ali erbil malum ismail türüt ise bi prıgramda izlediğimde bazı şeyler sölemişti ve kesinlikle yanlış düşüncelerdi bana görebu yüzden ne ikisini ne de programlarını seviyorumikisinin de yanlış yönleri olduğu kanaatindeyim
Fıkralarla Türkiye programında açıkcası göze çarpan haksız bir yan göremiyorum Uzun zamandır izlemiyorum, ancak değişen birşey olduğunu sanmıyorum Eğer ki, Fıkralarla Türkiye programında uygun olmayan birşeyler görüyorsanız ; gerçekten vahim bir durum var demektir ve Türkiye televizyonlarında yeniden yapılanmaya gidilmelir Gerçi ne olursa olsun bu yeniden yapılandırma Türkiye'nin ahlaki yapısı açısından hep göz önünde tutulmaldır Gerçekten onlarca gereksiz program, her saniye izleyenleri uyutuyor, ahlaki yapılarını bozuyor, hayata yanlış açılardan bakmalarına sebebiyet veriyor Hele de bazı saatlerde, doğru dürüst tek bir program bile bulmak zor oluyor Türkiye'nin diğer sorunları gibi, bu soruna da acil önlemler alması gerekmektedir

Alıntı Yaparak Cevapla