Yalnız Mesajı Göster

Asıl' ı Yansıtabiliyor Musunuz?

Eski 06-12-2009   #1
Verus_TR
icon110

Asıl' ı Yansıtabiliyor Musunuz?

Hepimiz aynı amaç için buradayız İlk önce içimizdeki Tanrı Sevgisi' ni yüceltmek ve bu sevgiden oluşan tomarcıkları birbirimize vermek Eğer bunu başarabilirsek ( ki günümüzde çok zor - deyim yerinde ise birkaç insan harici- ) asıl eşitliğe ulaşabiliriz Tanrı' yı, Tanrı olduğu için sevmeyenler var Yani Yüce Tanrı' yı tüm canlı ve cansız varlılardan üstün görenler var Ben onların inandıkları Tanrı' ya karşıyım Benim inandığım Tanrı hepimiz ile birdir Bana göre senin içinde bir Tanrı var, benim içimde bir Tanrı var ve diğer tüm herşeyde Tanrısal bir özellik var Eğer kendimizi seversek asıl Tanrı' yı sevmiş oluruz Bize yüklenen tek şey sevgidir Bu sevdihiy bulursak inanınki Tanrı mutlu olacaktır Ki bunu bu zamanda yapmıyorlar Onu çok üstün olarak görüyorlar Ama bence öyle değil Tekrar söylüyorum, benim aykırı materyallerim( profil imzam) sadece insanların herşeyden üstün gördüğü, Tanrı' ya aykırı olduğumdandır
Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim

Yazdıklarıma karşı çıkanlar olabilir ( ki buna inanmıyorum Çünkü; bu forumda herkes, çok hoşgörülü ) Ama inanın ki, düşündüklerimi sizin gibi değerli insanlar ile paylaşmak ve bunun hakkında sohbetler etmek (aşırıya kaçmadan) çok hoşuma gider Zira zaten ben her forumda öyle yapıyorum Konuşmak istiyorum ama nedense herkes benden uzaklaşmaya çalışıyor Neyse ki bu sıralar bir şekilde, diğer forumlarda da kendimi anlayan bazı arkadaşlarım oluyor

Alıntı Yaparak Cevapla