Yalnız Mesajı Göster

18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Eski 05-17-2022   #1
Şengül Şirin
Icon7

18 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç;

Selamlar sevgili Koç; bugün günlük işlerinle ilgilenip, yapmayı ertelediğin planlarını hayata geçirebilirsin Günün ilerleyen saatlerinde kariyer ve eğitim konuları odağında olacak Bugün kendini biraz gergin ve stresli hissedebilirsin Lütfen fevri kararlar almaktan kaçın

Sevgili Boğa;

Bugün yeni işlere girişmek yerine yarıda bıraktığın işlerini tamamlamalısın Bunun dışında günün ilerleyen saatlerinde eğitim, kariyer ve seyahat planların gündeme gelebilir ve tekrar karar verme durumunda kalabilirsin Günün ilerleyen saatlerinde partnerinle ufak bir tartışma yaşanabilir, dikkatli ol

Sevgili İkizler;

Bu aralar aşırı sosyallikten dolayı para harcaman çoğalmış olabilir Bugün bunun sıkıntısını yaşayabilir ve yeni bir finansal planlama yapma durumunda kalabilirsin Bu süreç yeni başlangıçlar veya yatırımlar için çok da uygun bir süreç değil! Bunu bu sıralar çok sık duyuyor olabilirsin Ama dikkate alman senin yararına olur Yarıda bıraktığın işleri ise tamamlamanın tam sırası

Sevgili Yengeç;

Bugün ilişkindeki sorunları partnerinle karşılıklı oturup konuşabilirsiniz Sert ve fevri hareketlerden kaçınmanı daha sakin bir tavırda kalmanı öneriyorum Yakın ve senden daha tecrübeli bir aile dostunla bir iş birliği yapma olasılığınız var Ancak iyice düşünmelisiniz

Sevgili Aslan;

Çalışma ve eğitim hayatınla ilgilenebilir Projelerin üstüne kafa yorabilirsin Bugün kişisel bakımla ilgilenebilir, ertelediğin diğer kişisel işleri tamamlayabilirsin Sağlığına dikkat etmeyi unutma İkili ilişkiler, aile ve sosyal hayatında çok büyük sıkıntılar yaşamıyorsun bu aralar Yaşasan bile kolayca çözebilirsin

Sevgili Başak;

Bugün aşırı harcama yapıp borca girmemeye dikkat etmelisin Bugün işten biraz uzak ve daha çok hobilerinle ilgilenmek, kendinle baş başa kalmak isteyeceksin Bu hem modunu yükseltecek hem de verimi arttıracak

Sevgili Terazi;

Bugün daha çok ailene ve sevdiklerine vakit ayırmak isteyebilirsin Onlarla vakit geçirmekten keyif alacaksın Evinle ilgili dekorasyon değişiklikleri ve küçük düzenlemeler yapabilirsin Yapmayı sürekli ertelediğin işlerinle ilgilenip bu işleri tamamlayacaksın

Sevgili Akrep;

Bugün iletişim konusunda sıkıntılar yaşayabilirsin Bu yüzden mümkünse toplantılarını ya da buluşmalarını başka bir güne ertelemelisin Baş ağrısı gibi sağlık problemleri yaşayabilirsin Günün geri kalanında yarım bıraktığın işlerle ilgilenebilirsin

Sevgili Yay;

Sevgili Yay, bugün kariyer hayatında yoğun tempolu bir gün geçirebilirsin Tüm gün işlerinle ilgileneceksin Mutlaka mola vermeyi ve kendine ufacıkta olsa zaman ayırmayı unutma Bu dönem harcamalarına mutlaka dikkat etmelisin Sosyal yaşamı seviyorsun ama bu sıralar ipin ucu biraz kaçmış olabilir Lütfen gereksiz borca girmekten uzak dur

Sevgili Oğlak;

Partnerinle beraber ilişkinizi bir üst seviyeye taşıma kararı alabilirsiniz Bugün biraz daha sakin ve yalnız kalma ihtiyacı da hissedebilirsin aynı zamanda Kendine mutlaka zaman ayır Bugün kalabalıktan uzak olman çok daha iyi olacak

Sevgili Kova;

Bugün arkadaşlarınla keyifli bir gün geçirebilir ve işten uzak olmanın rahatlığını yaşayabilirsin Eğitim ve kariyer hayatında yoğun bir dönem seni bekliyor Ama sen her şeyin üstesinden gelirsin Stresten uzak kalmaya çalış

Sevgili Balık;

Bugün sosyal çevrenle bir araya gelebilir onlara kafanı karıştıran bir konu hakkında fikir danışabilirsin Sosyallikten kaynaklı harcamaların fazlalaşabilir sen dikkatli ol ve maddi kaynaklarını gereksiz yerlerde harcamamaya çalış İkili ilişkiler ve hayatındaki kişiyle ufak problemler yaşayabilirsin Kırıcı olmamaya çalış