Yalnız Mesajı Göster

11 Adım Duası Çok Etkili...

Eski 06-27-2012   #57
Prof. Dr. Sinsi

11 Adım Duası Çok Etkili...

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum bu foruma ve dikkatle okuyorumBen çok yanıyorum aşkımdan biz birlikteydik sürekli bitirip başlattı ama son aylarda artık eskisi gibi bitirip başlatmıyorda ben istersem veya çok yalvarır halde görüşüpte birleştiğimiz oluyor artık gururumu bile unuttum çok ağlıyorum her günama bana seni sevmiyorumda demiyor hiçde demedi bazen onu çok kızdırdığım zamanlar oldu o zmanlarda abna kötü konuşurduBen onunla sürekli iletişime geçiyorum durmadan son bir haftaya yakın zamandır bunuda yapmıyorum artıkDayanmaya çalışıyorum,tutuyorum kendimiAma iletişime geçtiğimde bana çok saygılı sabırlı yaklaşıyorseviyordum bende dedi bana ama ben tamamen tekrar dönmesini istiyorumBana bahanesi ailem dedi ve ayrıldıNe olur yardım edin allah rızası içinben kasemi cin diye bir dua var onu yaptım bu akşam 3 cüye okuyacağımama kaygılarım var çünkü 3 harfliler falanda dedilerFakat ben korkmadımduamı bitirince sanki dileğim olacak gibi geliyor buna inanıyorumallah hepimizin dualarını kabul etsin aminnnbirde bu 11 adım duasınında 3 harflilerle alakalı olduğundan bahsediyorlarne olur bana fikir verin
Alıntı Yaparak Cevapla