Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Eşcinsellik Teşhisi Nasıl Konur Ve Tedavisi Var Mıdır

Eski 02-23-2018   #80
Kayıtsız
Icon1uzz

Cevap : Eşcinsellik Teşhisi Nasıl Konur Ve Tedavisi Var Mıdır

Herkese merhaba ben 16 yaşındayım Gay oldugumu duşunuyorum Fakat şoyle birşey var; kızardan duygusal anlamda (yani asla bir kızla kendimi yatakta hayal etmedim/edemedim)hoşlanıyorum Erkeklerden ise sadece cinsel açıdan hoşlanıyorum yani henüz hiçbir erkeğe bir kıza aşık oldugum gibi olmadim Bu durumum beni her geçen gün çıldırtıyor bu eğilimim aslinda benim kuçuklukten beri vardi şoyle: ayni zamanda ayal fetişiyim yani ayak yalama arzum var ve bu bir erkek ayaği, ben sadece bunda nibaret olduğunu zannediyordum fakat sadece ayak degil (tabiki ayağa karşı daha büyük arzum var) aynı zamanda erkek vucudunuda arzuluyormuşum Ilerde bir kadınla evlenmek istiyorum fakat çocuk yapma fikri beni benden aliyor ve ben evlenecegim kadina anne olmak isteyen birine nasil söylerim seninle çocuk yapamam diye Ben birzamanlar bunun tedavisinin olmadigina inanmiştim Ama şimdi önüme böyle bir site geldi ve aklimda acaba tedavisi varmi sorusu yeniden canlandi ARKADAŞLAR NOLUR BENI KURTARİN VE YAZIMI YANITLAYIN
Alıntı Yaparak Cevapla