Yalnız Mesajı Göster

Eski 05-28-2007   #45
Ergenekon

28/05/2007

Bismillahirrahmanirrahim

Senden ötürü sevmeye, varanlardan eyle beni Eğer bir kalp kırdıysam, insanı incittiysem herkesin hakkını helal, edenlerden eyle beni
Bu dünyayı bir imtihan, bilenlerden eyle beni Yarabbi Baktığım her nesneyi sezenlerden eyle beni Allahım
Her yerde hakki arayıp, zulme tenezzül etmeyip,anca sana boyun eğip sevenlerden eyle beni Ya Hak
Dostu düşmanı tanıyıp, Şeytana meyl etmeyip İslam-i hayata hakim kılanlardan eyle beni Ulu Allahım!
Azrail kapımı çalınca, benzim sararıp solunca, Kelime-i Şehadet çekenlerden eyle beni!
Dostlar mezarımı örtüp kaçınca,melekler gelip, Rabbin kimdir sorunca? Onlara bu nasıl soru, deyip kızarcasına;Rabbim tabii Allah’tır, diyenlerden eyle beni…!
Ya Rabbi!
Güneşin etrafının bütün sıcaklığı ile kasıp kavurduğu, yerin üzerinde gecen olayları haber verdiği, iyi amelden başka malın, mülkün, soyun, sopun hiçbir fayda vermediği boynuzsuz koyunun boynuzlu koyundan hak iddia ettiği ellerin ayakların şahitlik yaptığı herkesin nefsinin ulu Allah’in yüce huzurunda ben nasil hesap verecegim diye feryat ettiği ve kişinin hesap vermek endişesiyle kardeşinden, çoluğundan çocuğundan kaçtığı, anasından ve babasından kaçtığı büyük mahkemede en büyük affettiricimiz Hz Muhammed sallallahu aleyhi vesselemin sancaginin altinda hepimizi haşr ve cem eyle Yarabbi!

Subhane Rabbike Rabbil izzeti amma yesifun ve selamun alel murselin velhamdulillahi Rabbil alemin
El-Fatiha
Amin…

Alıntı Yaparak Cevapla