Yalnız Mesajı Göster

En Son Mesaj Benimdir Benim Kalacak..

Eski 02-16-2009   #1
meLankoLik_asaLet
Iconsiritik

En Son Mesaj Benimdir Benim Kalacak..

Oyunumuz gayet basit en son mesaj kimde olacak görelim Ama benim bırakmaya hiç niyetim yok

Oyunun formatını izninizle biraz değiştiriyorum :) Sevgili Esmer_yar'ın konuyu başlatan ilk mesajına bir dosya ekledim Bu dosya şifreli olmakla birlikte içerisinde bu konuya ait bir sayfa numarasının mesaj sırası yer almaktadır Bu hedef numaraya ulaşan ilk değerli üyemiz 50 itibar puanı kazanacaktır Hedef numaraya ulaşıldığında üyelerimize mevcut sayfada dosyayı açmaları için gerekli olan şifre normal mesaj olarak belirtilecektir ve bu şekilde sizlerin aklında da bir şüphe bırakmamış olacağız İlk hedef numaraya ulaşıldığında yeni numara iki gün içerisinde konuya eklenecektir Eğer üyemiz hedef numaraya üst üste yazmış olduğu ikinci mesajda ulaşırsa, ödül bir sonraki mesaj yazan arkadaşa verilecektir Eğlenceye bu şekilde bir de ufak sanal hediyemiz olsun İlerleyen günlerde hediyeyi biraz daha renklendirebiliriz elbette Bu konuda fikirlerinizi de çekinmeden iletebilirsiniz Beğeneceğinizi umarım, iyi eğlenceler dilerim
Son »
Kazananlar listesi - Toplam puan - Kazanmasına vesile olan mesaj:

1)
Gökkuşağı - 50 puan - Ben karşı çıksam
2) KRDNZ - 50 puan - Ben katılayım öyleyse:)
3) AvatarAang561
- 50 puan - Yahu kupa bende siz kendinizi yormayın :)
4)
5)

3hedef numara için şifre: 123sinsi

Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: rar 2.HedefNumara.rar (263 Byte, 9 Görüntülenme)
Dosya Türü: rar 3.HedefNumara.rar (467 Byte, 11 Görüntülenme)
Alıntı Yaparak Cevapla