Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Resimli Siirlerimizi Buraya Topluyoruz!!!

Eski 07-13-2009   #152
yesimciwciw
Icon7

Cevap : Resimli Siirlerimizi Buraya Topluyoruz!!!

Ben'li çilelerin, ben'li pişmanlıkların bitti artık Dilediğince özgürsün Mavi gökyüzünün altında istediğin düş ülkelerine kanatlanabilir yüreğinDilediğin mevsimlerde delice ıslanabilir gözlerin Bana çıkan tüm yolları adres defterlerinden sil artık Adımın üzerini kalın harflerle işaretleyip kaldır beni hatıralarının en tozlu raflarına

Bana dair tek bir satır kalmasın , tek bir cümle olmasın dudaklarında
Madem sana acı çektiriyorum, madem ben sende pişmanlığı anımsatıyorum bırak bitsin bu çileBen sana acı çektirmek için gelmemiştim Ağır yaralı yüreğine umut diye girmiştim oysa Şimdi sende " kanayan pişmanlık " olmuşken unut beniHiç yaşanmamış say yaşananları Ben'li hatıraların üzerine karanlığı ört ve kapat tüm perdelerini Bana kattıklarını, bana bıraktıklarını topla yüreğimden
Sözlerini, yeminlerini sök dudaklarımdan

Ama bir şeye dokunma ne olurSeni " sen " diye seven yüreğime dokunmaDokunma, acıtır yalnızlığım yüreğini Dokunma, kanatır diz boyu karanlığım o ince dudaklarınıHayatımda yenilmeye alışmışken senin yenilgine de alışırım benBen nice yürekte canlı canlı gömüldüm senin zaferlerine de alışırım sevgili

Bırak dokunma kanayan yaralarıma

Cennet kokulu tenine sıçramasın kirli yüzümden akan yalnızlıklarımDaha fazla acıtmasın pişmanlıklarda avutulmuş hatıralarımTopla cümlelerini dudaklarımdan
Her şey bitti artıkVe her şey bitmişken, sana git demeyeceğim

Gitsen de tek bir kelime bile etmeyeceğim
Susmalıyım Susuyorum En derininden, en acısından suskunluğumda saklı cevaplarım sevgili Belki de tüm cevaplarım soruların da saklı
Bana kalan acıları, bana bırakılan yenilgileri- sevgin için bedenimi yüreğimi semer bileceğim - sırtıma yüklenip gidiyorum Kapıyı aralamana gerek yok sevgili
Sana geldiğim yollardan gitmeyi de bilirim benGerek yok " en iyisine sen layıksın " sözleriyle avutulmuş devrik cümlelereBen iyi bilirim tozlu yollarıGidiyorum, tüm zaferlerin başkumandanı olarak ayrılığın ganimeti olarak tüm hatıraları yakabilirsin

Ben'li tüm yaşananları da unutabilirsin Artık söze gerek yokGitmeliydim ama bu kadar erken değildiGidiyorum bir bedende " yüreksiz " yaşamayı öğrenmeye gidiyorumGidiyorum öznesi çalınmış cümlelerde
sana " susmaya " gidiyorum

Biliyorum sen bensiz de yaşayabilecek kadar güçlüsünHayata kaldığın yerden devam edeceksin

Noktasız, virgülsüzOysa benOysa ben yaşadıkça hep bir eksik vereceğim sabah ictimalarındaHep bir sen eksik olacak nefes almalarımArtık öznesiz paragrafların içinde yarım cümlelik olarak adam sayılacağımArtık ben " sensiz " varolacağım

Topla cümlelerini dudaklarımdan Bana vaat edilmemiş yarınlarımı da yanına alBir de benimle yaşadığın mutlulukları Bir de sana yazdıklarımıKötü bir gününde gözyaşlarını kurulamak için kuru bir peçete niyetine kullanırsın senli satırlarımı

Unutmadan bir teşekkür borçluyum sana; kısa bir süreliğine de olsa yarımlığımı, yalnızlığımı unutturduğun için

Ve de yaşattığın tüm mutlulukların içinTeşekkü rler sevgilim Giderken sakın ardına bakmaGözlerin pişmanlıklarında, günahlarında kalmasın

Sana paylaştırılmış her acına ben yüreğimi kefil gösterdimSen yüzünü aydınlığa çevir sadeceİnan bana bensiz hayatta seni hep mutluluklar bekliyor olacakÇünkü sensiz bir yerde yaşarken bile her nefesimde bin dua saklı olacak sana

Artık mutluluğa kanatlanma zamanın geldi sevgili Bensiz olsan da;
Her güneş, gözlerine doğmaya,
Her rüzgar, saçlarında dolaşmaya gelecek
Hadi git

Varlığımda acı çekmektense,
Yokluğumda mutlu ol
Çünkü; mutluluklar en çok sana yakışıyor sevgili

"Topla cümlelerini dudaklarımdan
Her şey bitti artık Maviler kadar özgürsün artık
Dilediğince uçabilirsin
Yolların hep Cennete çıksın sevgili"

Bensiz hayatında mutluluklar dilerim