Yalnız Mesajı Göster

+18 Terbiyesiz Fıkralar Bölümü (Hakkı42)

Eski 08-22-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

+18 Terbiyesiz Fıkralar Bölümü (Hakkı42)

kadir inanır bigün barda bişiler içiyomuş yanına birisi gelmiş ve demişki : ya kadir abi senden bişi istiycem ben manitayla kavga etmiştim de daha yeni barıştık birazdan burda olcak benim adım mehmet, birasdan hatun gelince bizim masaya gelipte mehmet naber falan diebilirmisin, hani manitanın yanında biraaz havamız olsun kadir inanır da kabul etmiş 15 dakka sonra kadın gelmiş kadir inanırda kadının geldiğini görünce masaya gitmiş ve elini adamın omuzuna koyarak ''ooo memet naber ya nassın'' demiş memet te omuzunun üstünden yan gözle ters ters bakarak: ya kadirr s**ktirrr gittt

2elazığlı bigün istanbula gelmiş ve bi bara gitmiş 5 dakka sonra bara sarışın mavi gözlü müthiş vücutlu kısacası dört dörtlük bi kadın girmiş bardaki bütün ***ekler kadını kesiyo tabi bizim elazığlıda kesiyo kadın çantasında sigarasını çıkarmış ve ağzına götürmüş bardaki ***eklerin hepsi aynı anda çakmaklarını kadına doru uzatmışlar bizim elazığlıda çakmış kibritini, h***esin arasından sıyrılıp kadının sigarasını yakmış kadında: ben elazığlıların bu kadar kibar, bu kadar nazik olduğunu bilmiyodum
elazığlı: nesssandın y*aıııım

3 bigün çocuğun biri taksiye binmiş ve başlamış konuşmaya : anam öğretmen babam terzi olsa ben doktor olurdum, anam hakim babam polis olsaydı ben diş hekimi olurdum, anam sekreter babam ka***ı olsa ben kurye olurdum sonunda taksicinin kafası kızmış ve demişki : anan o*Spu baban :-):-):-):-):-):-):-):-) olsaydı ne olurdun
-taksici olurdum

4adamın biri köyden şehre gelmiş ve bi lokantaya girmiş bi çorba istemiş ve çorbasını içmiş garson da çorbanın bittiğini görünce adamın yanına gitmiş garson adamın, kılık kıyafetinden köylü olduğunu anlamış ve biraz dalga geçeyim demiş
-arkadan ne alırdınız
-sen önce önümdekini kaldır sonra döner verirsin

5 kadının biri bigüm bi halıcıya girmiş halının birine bakmak için eğilmiş ve dokunmuş dokunurken de osurmuş daha sonra adama dönüp halının fiyatını sormuş adamda : abla halıya dokundun, osurdun fiyatını duysan sıçarsın

6 adamın biri köyden şehre göç etmiş şehre geldiği ilk gün bi umumi tuvalete girmiş ama tuvalet o kadar temiz miş ki sçmaya kıyamamış eniyisi gazeteye sçayım da sorada pencereden atayım kirlenmemiş olur demiş ve gazetenin üstüne sçmış sora gazeteyei tuvaletin camından fırlatmış ama bk tavana yapışmış baya bi uğraşıp temizleyemedikten sonra görevli yi çağırmış ve
-kardeş şurda gördüğün boku temizle sana 20 milyon vercem
-abi sen oraya nası sıçtığını söle ben sana 200 milyon vercem

7 bigün şöför; muavini, yolculara karşı kibar olması konusunda uyarmış muavinde tamam demiş yolcunun birisi bi bardak su istemiş
_muavin bey rica etsem bi bardak su verirmisiniz
-rica da ne demek, ricanın a***na koyayim

Alıntı Yaparak Cevapla