Yalnız Mesajı Göster

Korkunç Hikayeler-Kurgular-Kabuslar-Kasırgalar

Eski 08-13-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Korkunç Hikayeler-Kurgular-Kabuslar-Kasırgalar

Alttaki yazı Kalp hastaları Çocuklar ve Yaşlılar için değildir !!!

1999 Gölcük depreminden sonra ortalıkta bir sürü esrarengiz olaylar anlatılmakta Ne kadar doğru bu söylenenler bilinmez ama hayret edilmeyecek türden de değil bu anlatılanlar(Buradan 1999 Gölcük depreminde hayatını kaybeden insanlarımıza YÜCE MEVLAMDAN rahmet diliyorum)

OLAY-1=> O gece bayanın birisi doğum için eşiyle beraber bir taksiyle hastahaneye gidiyorlarmışTaksi tam Eyüp şehitliğinden geçerken doğum sancıları tutan bayan kafasını sağa sola çevirmeye başlamışİşte tam bu sırada bayanın gözü şehitliğe ilişmişBayan gördüğü manzara karşısında dona kalmışBütün şehitler kabirlerinden kalkmış elleri semada dua ediyorlarmış

OLAY-2=> Aynı saatlerde Eyüp Sultan Camisinin önünde taksicilik yapan bazı kişilerin anlattıklarıda insanı hayretler içerisinde bırakıyor

-Taksinin içerisinde oturmuş müşteri bekliyordumGözüm birden Cami'nin duvarına iliştiDuvarları nurdan varlıklar kaplamış tutuyorlardıMezarlıklarda yatanlar kalkmış hep beraber dua ediyorlardı

OLAY-3=> Enkazdan 4 gün donra çıkan bir çocuğa su ikram etmişlerÇocuk;

-Su ve yemek ihtiyacım yokYaşlı bir amca bana suda yemekte verdi

OLAY-4=> Denizden çok büyük bir ateş topu yükselmiş

OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymışÇoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim

Bu ve bunun gibi onlarca olay anlatıldıDediğim gibi bunlar ne kadar doğrudur bilinmez

(Ben deprem sırasında GöreledeydimBu olayları İstanbul'a geldikten sonra aldığım duyumlar neticesinde biliyorumBu olaylar ne kadar doğru asla bilinmezYa bir uydurmaca ya da bir gerçekTakdir sizlerin)

Alıntı Yaparak Cevapla