Yalnız Mesajı Göster

2012 Survivor Yarışmasının Resimleri -Survivor 2012 Unluler Gonullulerin Resımleri

Eski 07-30-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

2012 Survivor Yarışmasının Resimleri -Survivor 2012 Unluler Gonullulerin Resımleri

012 survivor Serhat Kimdir bilgileri sizlerle
2012 Survivor gönüllüler grubunda ki dikkat çeken isimlerden biri de Serhat Özcan
Kendisi hakkında çok fazla detaylı bilgi bulunmazken Kadinnet olarak sizler için survivor Serhat’ın yarışmaya girmeden önce yapmış olduğu röportajı bulduk
Bu keyifli röportajı sizler için paylaşıyor Serhat’a yarışmada başarılar diliyoruz

Survivor Serhat Kimdir? Serhat Özcan Röportajı
Serhat Özcan 27 yaşındaki mağaza işletmecisi
Serhat Bey bize biraz kendinizden bahseder misiniz?
1985 yılında Kartepe`nin Uzunbey Köyü`nde doğdum İlköğretimimi Rabak İlköğretim okulunda, liseyi Atılım Lisesi`nde tamamladım
Liseden sonra ne yaptınız?
Dünyaya gelen şanslı insanlar arasında olduğumu üniversite mülakatlarında anladım Sakarya Üniversitesi Spor Akademisi Rekreasyon Bölümü mezunuyum
Şu anda mezun olduğunuz bölümle ilgili bir iş mi yapıyorsunuz?
Ağabeyim Behlül Özcan ile birlikte çalışıyorum İkizliçeşme`de bir perdece dükkanımız var Boş zamanlarımda da kayak hocalığı yapıyorum
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ`a olan benzerliğiniz dikkat çekiyor…
Bunu sık sık duyuyorum Survivor`da aç kalma ihtimalimiz yüksek olduğu için yarışma öncesi epey kilo aldım Bu kiloları almadan önce Kıvanç Tatlıtuğ`a çok daha fazla benziyordum

Alıntı Yaparak Cevapla