Yalnız Mesajı Göster

Namaz, Zikir Ve İbadetlerin Kalp Çakrası Üzerindeki Etkisi

Eski 07-17-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Namaz, Zikir Ve İbadetlerin Kalp Çakrası Üzerindeki Etkisi

merhaba arkadaşlar, yeni üyelerdenim bi süredir sitedeki yazıları takip ediyorum, çok güzel ve düşündürücü paylaşımlar olması sevince vesile oluyor fazla bilmediğimden sormak durumdayım; namazla ve Allah'ın isimlerini zikretmeyle enerji merkezlerimizi dengeli şekilde temizleyebilirmiyiz?
bi süredir Allah'ın isimlerinden bazılarını düzenli olarak ve belli sayılarda zikrediyorum bu zikrime türkçe olumlama cümlelerinden (kendimi kandırmaktan uzak durmak amacıyla) bazılarını ekledim hayatın hep mükemmel düzende olduğuna inanıyorum sıkıntıları ise olgunluğun habercisi olarak gördüğümden tuhaf bi huzurla atlatıyorum
korkularla yüzleşme durumu dikkatimi çekti çünkü karanlıkta yalnız kalmayı seven birisi olarak iki haftadır aşırı korku ve boşlukta korunmasızlık hissi başladı enerji merkezlerinin imanla çok yakın ilişkisi (hatta birebir) olduğuna inanıyorum bu korku ve arınma ile ilgili bilgilerinizi paylaşarak yardımcı olursanız çok sevinirim
bu arada çakralar sırayla mı açılırlar yani bir önce çakra açılmadan bir diğeri açılmazmı? bunu sormamın nedeni ise; kök ve kuyruk sokumu çakralarıyla ilgili herhangi bir şey hissetmiyorum fakat kalp ve 3göz çakraları ciddi anlamda hissettiriyorlar özellikle alnımda net bir baskı, kasılma hissediyorum 3göz çakrası temiz olduğunda meydana gelecek durumlardan birkaçı mevcut durumda bu tür konularla ilgili düzenli takibe başladığım yer burası tavsiyeleriniz huzurun artması için yararlı olabilir şimdiden teşekkür ediyorum

Alıntı Yaparak Cevapla