Yalnız Mesajı Göster

Çevirgel Duası

Eski 06-27-2012   #18
Prof. Dr. Sinsi

Çevirgel Duası

merhaba arkadaslar selamlar beni dinleyecek bu duayi iyi bilen yada benim derdime derman olacak bir dua verebilirmi ben turkiyede yasamiyorum o yuzdeb sela ezan da yok burada internetten bakip saatlere oyle namaz kiliyorum derim su ben belcikada yabanci ile evli idim dini nikah kiymistim bosadim ayrildim simdi ayri yasiyoruz bosanamadik daha ve 2 sene once birini sevdim ve asik oldum hemde oyle bir ask degil mukemmlel bir aski ole birbirimizi cok ama cok seviyorduk biz dinimizce haram oldugu icin hemen dini nikah kiydik ve iliskimiz cok guzel gidiyordu ailesi bana karsi cikti evlenmis ayrilmis diye esim ailesini benim icin terketti ve ben o aralar belcikaya devamli gidip geliyordum cunku burada cocuklarim vardi gormem lazimdi ve oturum hakkim bitmesin diye geliyordum gelme aralarinda esim en son beni hic sevmeyen teyzesi nin evinde oturmaya karar verdik ne olduysa o evden sonra oldu burada evrak islerim vardi onlari halletmek icin geri doondum ve esimi bunaltmaya baslamislar birak onu bilmem ne falan esim kizmis onlara ben seviyorum demis kocami teyzesi gelip alacam seni oradan demis esimde kacmis evden ben oo arada ulasamadim esime aradan 4 gun gecti ve esime ulastim annesi ve babasi ile bulusmak icin balikesire gitmis ti hersey buraya kadar ask ve sevgi ile beni cok savundu cinku delicesine asiktik birbirimize son gun internette konusurken esimle agliyordu ben sakinlerstirdim benimle ilgili sorun yok demi dedim yok hayatim dedi babasi ve annesi ile bulustuktan sonra birdaha haber alamadim ve ogrendim babasina donmus babasindan kacan bir insan nasil doner cunku babasi dayakco bir insan aradan bir gun gecti babasini aradim ve agza alinmayacak kufurler yedim bitak kizimi mahvettin diye esimi bana vermedi telefona bende bunalima girdim 9 gun boyunca yemek yiyemedim ve gecenlerde kalp krizi gecirdim hastaneye kaldirildim uzuntumden su an berbat durumdayim elimden geldigi kadar 5 vakit kilmaya calisiyorum namazimi dualarimi ediyorum ben hic bir hata yapmadim bana bir mail atti boylesi olmasi daha iyi ikimiz acisindan diye mail kavgalarimiz olmustu bunlari bana bahane etti aile icin kavgada olur vurmamak gerekir ama insan o anda sinirden vuruyor iste onlari hic yuzume vurmazdi adeta bana asik deli divane olurdu ne zaman babasi annesi ve teyzesi iel bulustu esim benden koptu ben kalbim dayanamadi buna gecen gun kalbim tekledi ve yere yigildim gunlerdir agladim yalvardim maillerde turkiyeye kesin donus yapacam diye ama nafile telefonlarini kapatti ulasamiyorum maillerime 150 adet mail yolladim 3 adet geldi yani anliyacaghiniz esim benden bir sanda gitti ikimizinde yemini vardi birbirimizi aldaatmadigi surece ayrilmayacaktik oyle bir yemin ettikki sevgimizden askimizdan ben onumu goremez oldum onun askindan ve simdi gitti gecen bir dua okudum yadim camdan iple baglanacak diye olmadi ben simdi dun gece cevirgel i okudum ama secde yapmadim cunku cok kisi kafa bulandirdi burada hangisini okucam hangisi dogru anlamadim esime kavusmak istiyorum inaninki belkide sonum geldi yemek yemez asiri derecede sigara icer oldum yalvaririm bana yardim edin bu cevirgel orjiali hangisi ve nasil okunur ve secde edilecek diyor bu nasil olacak namaz kilar gibimi tekbir alip ellerimizi bagliyayiptami nasil aciklama yapin lutfen bana yardim edin yalvaririm allah rizasi icin ben tahmin ediyorumki esime buyu yapmalarindan bu buyu ise nasil anlariz nasil bozulur ben turkiyede olsam sorun yok hocaya giderim ama beim bu bolgemde cami yok imam yok musluman yok acil yardimlarinizi bekliyorum esimi cok seviyorum gunlerdir yaptigim isledigim gunahlarinmin tovbesini ettim namazimdan sonra hep istedim esimi dua ettim eskiden esim benim hastanede oldugumu bilseydi deliye donerdi arkadaslarim haber vermisler mail yolu ile ama cevap bile yazmamis bir anda bir gunde nasil oldu bbenden sogudu yalvaririm bana yardim edin bilen biri varsa bu sorunumu halledelim bu dua hergun okunsa geceleri kac defa ben hergun okusam bin defa deseniz okurum cunku esimi cok seviyorum aci cekiyorum kibleye donerekmi niyet ederken nasil niyet edicez ben biraz yabanciyim boyle konulara benim gibi bir insanin cok dua sini alirsiniz tesekkurler bana ulasirsaniz msn den daha iyi olur lutfen bana yardim edin kartanem-ben@windowslivecom ne olur gelin bana yardim edin allah rizasi icin
Alıntı Yaparak Cevapla