Yalnız Mesajı Göster

Sevgiliniz Eşiniz için Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Eski 06-27-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

Sevgiliniz Eşiniz için Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

İlahi aykaranlık Burda hepimizin arapça okuması yazması varya Arapça değil Türkçe' de yazılabilir (Arapça yazmaktan daha düşük ihtimal yapacağımız hatalar ) Muma yazılacak kısım çok değerli Surelerden alınan ayetler ile oluşturulmuş Son bölümdede muhabbetin celbi istenmiş Arapçasını gönderemem ama belki şöyle bir düzenleme işine yarar

Bismillahirrahmanirrahim
Naran ehata bihim süradikuha ve in yesteğisu yüğasu bi manin kel-mühli yeşvil vücuhe bi'seş şerabü ve saet mürtefeka(Kehf Suresi 18Ayet)
Ve inne cehenneme le mühüytatün bil kafirun( Ankebut Suresi 54 Ayet)
Vessemai zatilbüruc (Buruc Suresi 1Ayet)
Velyevmilmev'ud (Buruc suresi 2Ayet)
Ve şahidin ve meşhud(Buruc Suresi 3Ayet)
Kutile ashabül'uhdud(Buruc Suresi 4Ayet)
En nari zatelvekudi(Buruc Suresi 5Ayet)
Narullahil mukedeh (HÜmeze Suresi 6Ayet)
Elleti tettaliu alel ef'ideh (Hümeze Suresi 7Ayet)
Kezalike tevakkadün-naru fi kalbi kezaala hubbi kezabil mehabbetil kaviyyeti veşşedideh
Bi-hakki hazihil ayatişşerifeh
Bil aceli ve sür-ah ( Bu kısımdada ivedilikle muhabbetin celbi istenmekte)

ozlenen811 bu konuda çeşitli iddialar var İşlem içersinde yakma olursa büyüye girer diyenler kadar aynı oranda hayır büyü değildir diyenler var Ben burda kişisel yorumumu söyleyeyim Burda duaların gücü ile Yaradandan istiyoruz Bir işlemin büyü olması için bence daha farklı şeyler devreye sokulur Büyü olduğunu düşünmüyorum Kişisel yorumumdur tekrar altını çiziyorum

Alıntı Yaparak Cevapla