Yalnız Mesajı Göster

Korkuyorum Sana Alışmaktan..Ya Gidersen....♥ (Fon Müzikli şiir )

Eski 06-23-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

Korkuyorum Sana Alışmaktan..Ya Gidersen....♥ (Fon Müzikli şiir )

Korkuyorum Sana AlışmaktanYa Gidersen

Neden bu kadar hayatımın içindesin ki sanki? Beklenmeyen bir anda geldin ve hayatımın tamda merkezine oturdun kaldın
Üyeler Görebilir ]
Oysa ki sen davetsiz bir misafirdin sence de haddini aşmamış mıydın uzun zamandır kimsenin girmediği(giremediği) kalb imin gizli kapısını tıklarken(!) ? Önce o kapıyı duymamazlıktan geldim , kaçmaya çalıştım ; yok olmadı işte Sen o masumluğunla o kapıyı tıklarken sana karşı kayıtsız kalamazdım duyuyordum seni

Üyeler Görebilir ]
Günden güne alıştım sana Oysa ki ben çok korkuyordum sana alışmaktan; çünkü biliyordum , adım gibi biliyordum bir gün gideceğini Sen bambaşka bir mevsimin çiçeğisin , ben hep sonbahar
Üyeler Görebilir ]
Adı aşk mı bu alışkanlığın? Aşk olmamalı ben hep kaçtım aşktan , aşk beni böyle ansızım , ummadığım bir anda yakalamış olamazYoo aşk değil bu , aşk olamaz , olmamalı peki öyleyse ne olabilirki
Üyeler Görebilir ]
Biliyor musun kalbimin senden önceki davetsiz misafiri de böyle masumca ansızın gelmişti Kendimce kalbimdeki misafire hürmette kusur etmemiştim ; ama neden bilmiyorum o giderken kalbimide yakıp yakıp öyle gitmişti, ancak toparlandım derken şimdi de sen?
Üyeler Görebilir ]
Ah bir bilsem ki hak edeceksin bu sevgiyi kabulümdür senle gelen her hüzün ; ama bilmiyorum Tek bildiğim er ya da geç gideceksin, beni benle tek bırakıp gideceksin

Evet korkuyordum sana alışmaktan , korktuğum başıma geldi alıştım; ama daha vakit erken gideceksen şimdi git sana daha çok bağlanıp sevmeden Hiç girme kalbime sessiz sedasız git
Üyeler Görebilir ]

Gitmeyeceksen de öğret bana sevgiyi taa en başından yalansız , yanlışsız

Alıntı Yaparak Cevapla