Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Laiklik ve Turban

Eski 10-10-2010   #4
VANDETTA

Cevap : Laiklik ve Turban

Türban kelimesi mason belgeli Demirel tarafından direkt olarak başörtüsüne karşı gelinemiyeceği için ortaya atılmıştır atılmasına da,bu kelimeyi başörtüsü takanlar neden bu kadar sahiplenmiştir anlamak da zorlanıyorum
Hele beyinler değişmediği sürece kılık kıyafetin ne önemi var bunu hiç anlamıyorum,sonuçta şeriatı getirmek isteyen bir bireyimiz,tarihinde tek kadın başbakan çıkarabilmiş bir ülkede şeriatı pek ala getirebilir!

Efendim başörtüsü yasağı devam etmeli çünkü yapılmak istenen şudur;

İlk senas başörtülülerin üniversiteye alınarak bölümlerinden mezun edilmeleri,sonraki seans da ise,mezun olan onca başörtülü üniversitelinin ''işsiz mi gezecekler denilerek yanına da biraz insan hakları savunuculuğu'' sosu eklenerek kamu alanlarında da başörtüsünün serbest bırakılması vardır ve son perde;artıııııııııık herkese başörtüsü takma mecburiyeti getirilmesidir

Bu teori uçuk gibi gözükse de uzun vade de işe yarayabilir,ama oralara kadar varmadan cevaplanması gereken soru ise şudur;

Bu ülke de kaç tane kadın milletvekili var ve başörtülü kadın milletvekillerine yol açmaya çalışanlar neden bununla uğraşmak yerine direkt sonuca varmıyorlar?

Çünkü yasakçılarınki sadece kuruntudur,onlar üç kişilik esrarkeş çetesinden bir şeriat ordusunun oluşturulduğu masallarla büyüdüler,onlar ki ''köylü milletin efendisidir'' derler de,referandum da ''evet'' oyu kullandıkları için köylüleri üç kuruşluk menfaat sahibi ahmaklar olarak görürler,onlar ki ''beynin'' bir tek kendilerinde olduğunu sanan buzul çağını atlatıp günümüze kadar gelmişlerdir bu yüzden kendilerini Türkiye'nin tek sahibi olarak görürler de milletin artık onlara acıyarak baktıklarının farkında bile değildirler
İşte bu yüzden çok partili döneme geçildi geçileli iktidara gelemediniz bir daha da gelemiyeceksiniz siz oturduğunuz yerden masal yazmaya devam edin,bırakın isteyen istediği gibi yaşasın sonunda siz bile ne kadar boş kuruntular içerisinde yaşadığınızı anlayacaksınız yasakçı zevat

Alıntı Yaparak Cevapla