Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Bize AnLatılmaYaN AtaTürk !!

Eski 09-13-2009   #6
Gökçe

Cevap : Bize AnLatılmaYaN AtaTürk !!

Bu yazıda katıldığım tek şey bazıları gerçekten "zor anlıyor" İlk olarak o her şeyi reddediyor dediğiniz Atatürkçüler den biri olarak ne doğduğu ev ne doğum yılı ne babasının ne annesinin fotoğrafı beni ilgilendirmiyorAtatürkle ilgili sizin savunduğunuz farklı "gerçekleriniz" de beni ilgilendirmiyor Bana o savaşları yapanın Atatürk olmadığını , ülkeyi o durumdan yükselten insanın Atatürk olmadığını ispatlayın!
Ne için bu mücadele anlayamıyorum Milyonlarca insanın sahip olmak istediği bir devlet adamımız oldu bizim Biraz başka şeyler okuyun Avrupada devlet adamlarının ona hayranlığını okuyun Bizi bu esirlikten kurtaranı tüm dünya kabul etmişken, hayranlığını anlatacak kelime bulamazken gurur duyulacak yerde yaptıklarımıza bakınYazık gerçekten
Atatürk'ün kötü seçimleri olabilir kendi hayatındaSonuçta o da bir insan Anlayamadığınız şey şu an bu sınırlar içinde özgürce yaşıyorsak, bu marşa bu bayrağa sahipsek onun emeklerini görmezden gelemeyiz Bunu da söyleyeceğiniz hiçbir şey değiştirmeyecek