Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Klasik Hikayeler

Eski 06-26-2009   #5
TiFus

Cevap : Klasik Hikayeler

Bütün Gerçekler

Sana butun gercekleri anlatacagim Nasil ve neden bu duruma dösecegimi anlatacagim Istersen en bastan baslayayim Bilitorum lafi uzatip seni sikmayacagim Önce sevgisiz bir cocukluk yasadim yani hep kendimi birilerine kanitlamak pesinde kostum Bir de baktim ki yine denizde yolunu kaybetmis bir tekne gibi basibos bir sekilde dolasiyordum Sonra is aradim bir de baktim ki universite okumadan bir is yok universitede okudum Asil sorun bundan sonra basladi Is beklentin git tikce artmis ama kisa sure önce yasanan ekonomik kriz herseyi altust etmsiti Yine kendimi denizde bir sandal gibi hissetmeye basladim Beni taniyorsun icki icmem, sigara kullanmam, kari kiz ayagimda yoktur Ve hata bir cok pismanliklarim da var mesela hic arabayi kullanmadim Gercek anlamda sevecegim bir esle karsilasmadim Yani yas 30a geldigi halde bos bir hayat yasadim Benim en kötu özelligimi biliyorsun cok fazla hayal kurar calisma zamani gelince de hep bir mazaret bulur calismayi erteldim Aslinda gercek anlamda bir arkadas cevremin olduguda söylenemez Nedense kiminle biraz ahbap olsan hep sonunda bir tartisma olur ve kuserim Biliyorum bu hikayeleri sana binlerce kere anlattim Bir cok kerelerde yazamaya calistigim halde insan en zor kendine beynine laf geciriyor Is arayislarimda bir cok basarisiz gelisme yasadim Tanidigim herkesle aram biraz limoni su anda zamani israf ediyorum Iyi bir topcu olamacagim kesin

Alıntı Yaparak Cevapla