Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Aşk Hikayeleri

Eski 06-25-2009   #3
TiFus

Cevap : Aşk Hikayeleri

Tansel Mutludan Aşk

Yeni gelmiştik bu kasabayaŞehir hayatını,gürültüyü,kalabalığı bıraktık ardımızdaAkdenizde ufak bir sahil kasabasydıTam istediğim gibi Kafamda soru işaretleri vardıYeni okulum nasıldı?Yeni sınıf arkadaşlarım Yaz tatilinin sonu olduğu için okul kaydı,taşınma ile geçti bir haftamızOkulun ilk günü bahçede sanki herkes bana bakıyorduDaraldımBelki hareketlerim,duruşum,saçımfarklıydı onlar için Rahatsız edici bakışlar içinde sıraya girdim,sınıfa geçtik Sınıf öğretmeni geldiğim yeri anlattırdı,beni yeni sınıf arkadaşlarımla tanıştırdıHer biri normal eti kemiği olan 16 yaşında bireylerdiAma biri, o kadar inanılmazdı kiLeyla ın Mecnunu,Şirinin Ferhatı büyülediği gbi büyüledi beniO, o gerçek olamazdıTarif edilecek gibi değildiDilim onu anlatacak kadar iyi yaratılmamıştı Okul çıkışı duygularıma karşı gelemeyerek onu takip ettimÖnce farkına varmadı Birden arkasını döndü \Kayboldun galiba\ dedi tarifsiz gülümeyişiyleKızardığımınfarkındaydım\ Evet\diyebildim ancakKendimi toparladım \Bulabilirm,sağol\dedim\Bu arada Tansel ben\dedim elimi uzatarak \Aslı\ derken sesi zor duyuluyor,elimi sıkarken o güzel yüzü kızarıyorduİlk sapaktan girdim ve küçücük kasabada yeni evimi bulmaya çalıştım Bir ay geçti bu sıkıcı kasabadaAslıyı iyice tanımaya başladımHer bilmediğim özelliğinde bir kez daha bir kez daha bağlanıyordum onaArkadaşlığımız ilerledikçe bana okulda son sınıflardan hoşlandığı bir çocuk olduğunu ve bana onu göstermek istediğini söylediÇocuğu gösterdi O gün sanki hayat benim için BOŞLUKtan ibarettiKalbimde hissettiğim dayanılmaz acıyı denizi dinlyerek geçirebilieceğimi düşündm ve her akşam denizi dinlemye gittimAslıda bendeki ani durgunluğu fark ettiGaliba anlıyordu ona olan hislerimi Hiçbir zman söylememiştimHer akşam olduğu gibi sahile indim Aslı ve yanındaki çocuğu görünce yıkıldımArkamı döndüm,derin bir nefes aldım ve koştum,koştum,koştum

Alıntı Yaparak Cevapla