Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Parkta Öpüşene Kurşun Yağdırdı!

Eski 04-08-2009   #6
dejavu2009

Cevap : Parkta Öpüşene Kurşun Yağdırdı!

Alıntı:
VANDETTA tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tv gençliği
:)

Yaşlı doktor haklı mı Vandetta?

Alıntı:
Gözyaşı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Uyarmış ama bak burda bazende olmayacak yerde öpüşülmemesi gerekiyor toplumun içinde yanlış yapmış git kimsenin olmadığı yerde öpüş bazılarıda inat olsun diye gıcıklığına yapıyor hava atacakya hava atayım derken kurşunu yemiş işte : ) eeee yazık olmuş
Yaşlı doktorun savunulacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum Çünkü ilk başta bu durumdan rahatsız olduğunu belirtmiş buraya kadar kendisi haklı ama silahını kullandıktan sonra hiçbir şekilde onu savunamayız

Yaşlılığın verdiği psikolojik bir durum bu, kendi zamanında böyle şeyler olmadığı için çok garipsemiş Ama silahını niye kullandığını bilemeyeceğim

Alıntı:
emraxx tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tamam o çocukların yaptığı yanlış bişey ancak toplumdaki kanayan yaralar böyle silahla düzeltilmeye çalışılırsa nüfusumuzun yarısı rahmetlik olur arkadaşlarO adamın yaptığı da aşırı yanlış
kesinlikle haklısın

Alıntı:
delishhhh tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya arkadaşlar siz nasıl vuran adamı savunabiliyorsunuz benim beynim almıyor açıkçası tamam dışarda bu tarz hareketler aşırıya kaçtığı zaman hoş görünmüyor ama kimsenin kimseye hiç bir nedenle zarar vermeye hakkı yoktur
Bu gibi durumlarda her ne olursa olsun insanlara zarar veya hayatlarına kastedecek bütün davranışları kınıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla