Yalnız Mesajı Göster

Cevap : Bağış Fiyaskosu...

Eski 02-20-2009   #25
su perisi

Cevap : Bağış Fiyaskosu...

Alıntı:
delishhhh tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşım bir generalin nasıl general olduğunu hangi zorluklardan geçerek bu kutsal göreve getirildiğini en iyi bilenlerdenim sizin desteklediğiniz iktidarların her 2 yılda bir lüks makam aracları değişmekte çocukları gemi ticareti altın ticarei yapmakta ayrıca benim hiç bir siyasi görüşüm yok ne sağ ne sol am şöyle bir şeyide unutmayın zamanında erdoğandan daha sağ görüşe sahip olan ADNAN MENDERES in yanına bir gün oğlu geliyor ve tcaret yapmak istediğini söylüyor fakan o zaman menderes hayır cevabını veriyor bir başbakanın oğluna ticaret yapmak yakışmaz diyor ben hiç bir isreil ürünü kullanmıyorum eminim evlerinizde bir yığın israil ürünü vardır ayrıca son olarak arkadaşım o subay gazinosunda bulunan sözde tablo için kaynak göstermeni istiyorum böle kulaktan dolma blgiye nerden ulaştın bilmiyorum ayrıca mehmetçik vakfına yapılan yardımların hiç biri ne askeriyenin özel işleri için kullanılmıyor tayyip erdoğanın aracı nasıl çok lüks bir otomobilse bir generalin aracıda yeri geldiğinde helikopter tabiki olacaktır şunuda eklemeden geçemicem golf denen oyundan bahsediyorsun ne mutluki asker bi şekilde moral depolayacak birşeyler bulmuş kendine bir anlık bile olsa yaşadığı stresi ağır çalışma koşullarını unutmuşsa
ben sizin gibi insanlara acıyorum ağlanacak bi halimiz var artık bizim benim farkımda bunları siden bir adım önce farketmem oldu bilgi sahibi olmak sadece haberleri izlemek le olmuyor bana tepki gösteren arkadaşlar hangi biriniz milli kütüphanye gittiniz hayatınızda yakın tarihle ilgili kaç kitap okudunuz
SİZE TEK BİR ÖNERİM VAR OKUYUN araştırın ve öğrenin basından duyduklarınızla onların gazı ile hareket etmeyin bu tartışmayı daha fazlada uzatmak istemiyorum çünkü karşımda zıt düşüncede insanlar bekliyordum ama dengim olabileceğini düşünmüştüm

Bütün yorumlarınıza canı gönülden katılıyorum ve sizi engin görüşlerinizden dolayı tebrik ediyorum değerli arkadaşım

Alıntı Yaparak Cevapla