Yalnız Mesajı Göster

Cevap : AKP Kapatılmazsa Neler Olur

Eski 06-07-2008   #4
kezban

Cevap : AKP Kapatılmazsa Neler Olur

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugünün tam zıddı bir kimliğe ve görünüme oturur
Bütün bunlar ihtimallerden bazılarıdır

bu sözü sölemişsin ama bunlar senin şahsi fikirlerinmi yoksa ordan burdan kopyala yapıstırmı yaptın bilmiyorumTürkiye devleti bu günki konumuna akp sayesinde gelmiştirtansiyonu cıksa enfilasyonu arttıran bir basbakanlamı,kendi bildiğinden baska birşey yapmayan magandalarlamı,sözde islam sahibi gösteriş müsvettesi olanlarlamı bu günlere geldik sanıyorsun sen?
ADNAN MENDERES te iki kere basbakan secilmiş ve ikinci secilişinde artık rakipleri tarafından sineye cekilememiştirsonucları hepberaber görüyoruzbeyni tuzruhuyla yıkanmıs genclerbirbirine düşman edilmiş sağ-sol diye ayrılmıs insanlarsol sovyetlerin sağ kapitalizm kölesi edilmiş bir genclik bıraktılarama çok şükür toparladıkdaha dogduru toparladık ama yeniden dagıtılmak istiyoruzsözünü ettiğin basbakan her devletin başbakanı bayragının üstüne basarken kendı eğilip yerden bayragını alıp göğsünde tutandır,sözünü ettiğin başbakan saçlarını devlet ugrunda ağartmıs,onu cekemeyenlere hertürlü cevabını vermiş olandırsözünü ettiğin başbakan ILIMLI MÜSLÜMANDIRılımlı müslüman dediğin kimseyi ayırmazermeniyide,dinliyide,dinsizide sever sayarardından konusmazsonrada böle oldugu için gerici olarak anılır ama bunuda umursamazanlamıyorum neden sağ sol ayrımı yapıyorsunuzsolcu olsan bile durup düşünmen gerekirbu adam basa gectiğinden itibaren neler olduyollarda,havada,karada,devlette,askeri alanda ne gibi geliişmeler oldu diyeki solcuların en cok kullandıgı kelime düşünmeleri gerektiğidirbu sözü bu kadar sık kullanırken düşünmekten yoksun,birbirinin kopyası olan,kalıplasmıs on adet kelimeyle süsletilmiş paragraflar bir TÜRK gencine yakışmıyor bencesağ yada sol olması önemli değil,önemli olan,beni,dinimi,ülkemi,milletimi,eşimi dostumu dış dünyaya iyi anlatabilsin,geleceğime umutla bakıp,bu günümü ferah bir şekilde yaşamamı sağlasınülkemin her acıdan gelişip kalkınmasını geleceğe yatırımın yapılmasını sağlasın yeterline çocugum,nede beynim bulandı benim her diyenin sözüne göre davranamamdeniz gezmişide severim,arkadaslarınıda severim,adnan mendereside severim,bülent eceviti kişilik olarak severdim(allah hepsinden rahmet eylesin)recep tayyip erdoğanıda seviyorum,abdullah gülüderahatım çünkü sağ sol gibi bir kavgam yokkimseye öcü gözüyle bakıpta şöyle olursa böle olur diye yıkanmıs beyinlere yenilerini eklemek gibi bir derdim yok

bunlar benim en içten düşüncelerim,kişilere değil gruplara karsı düşünülen duygularsadece kendi üstüne alınmadan okursan sevinirim

Alıntı Yaparak Cevapla