Yalnız Mesajı Göster

Cevap Vermek İsteyen Var Mı?

Eski 06-04-2008   #1
kezban

Cevap Vermek İsteyen Var Mı?

Cevap Vermek İsteyen Varmi Acaba
Daha Öncelerİ(hatta Çok Öncelerİ)darÜleman(emnİyet Sehrİ)olarak Bİlİnen İstanbulda Bu Gun İnsanlar SokaĞa Çikarken Bİnbİr Tedbİr Aliyorkİmİlerİ Tedbİr Aliyor, kİmİlerİ Alinan Bu Tedbİrlerİ Yikmak İÇİn Planlar Yapiyorama Kİmse Sormuyor Kanunİ Sultan SÜleyman Zamaninda DarÜleman Olan Bu Sehİr Nasil Bu Hale Geldİ?

AŞklar!İkİ GÜnde Sevİp İkİ GÜn İÇİnde Teklİf Edİp İkİ GÜn YaŞayip İkİ Dakİka İÇİnde Son Buluyorama HİÇ Kİmse Sormuyorbunun Adi GerÇekten AŞkmi?eĞer Öyleyse Neden L&m Nİn AŞkina HİÇ Benzemİyorona Benzemesİde Şart Degil Aslindaama Neden Bu Kadar Kisa Suruyoryada Bunun Adi AŞk Degilmi Yoksa?o Zaman Ask Nereye Saklandi?neden Ortaya Çikmiyor?yoksa Bİz İnsanlardanmi Korkuyor?pekİya Neden?

İnsanlar!her Ne Kadar Severse Sesİn TÜm Dostluklar Neden Paranin Geldigi Yerde Son Buluyor?arkadaŞlik Paraylami Satiliyor Yoksa?pekİ Ya Nerede?adi Ne Bu İŞletmenİn?İnsanlar Neden Dostlarini Kendinden Sonra DÜŞÜnÜyor HepÖncelİk Hakki Neden Taninmiyor?oysakİ O Onun Dostu DeĞİlmİ?dost Demek Yalniz Birakmayan DeĞİlmİ?dostluklar Bİtİyormu Yoksa DeĞİŞİyormu?

Hanİ Nerde Şeref?ben Bu GÜnlerde İzİnİ Kaybettİmde?mal Canin Yongasi Derlerdİde İnanmazdimburda İnsanlar Mallari İÇİn Canlarini Tehlİkeye Atiyorhanİ Şu Dostlari Ve AŞklari İÇİn Kiyamadiklari Canlarini!

İnsanlar DoĞruyla YanliŞimi Unuttu?yoksa Onlari Savunmayimi?sadece DÜŞÜnmek Yetİyormu Sİzce?İcraat Nerde?savaŞ Denİlİnce Herkesİn İÇİnİ Bİr Ürpertİ Aliyor"aman Rabbİm DÜŞman BaŞina Vermesİn"denİlİyormaĞdem DÜŞman BaŞina Bİle Gelmesİnİ İstemİyoruzneden Bu GÜn Fİlİstİnde KardeŞlerİmİz ÖlÜyor?

Hanİ Nerde BÜyÜklerİmİz?bİze DoĞruluĞu"" Adaletİ""Şani""Şerefİ ÖĞreten BÜyÜklerİmİzonlar Neden ÖĞrettİklerİ Şeylerİ Yapmiyor?unuttularmi Yoksa?ÇaĞirsak Gelrlermİ Bİze Tekrar ÖĞretmek İÇİn?

Bİze Gelecek Sİzİndİr Bu Ülke Sİzİn Dİyen BÜyÜklerİmİz Dedelerİmİzden Aldiklari YeŞİl Yudumuzu Bİze Bİr Beton YiĞini Olarakmi Teslİm Edecekler? Pekİ İstersek Yenİden YeŞİllendİrebİlecekmİyİz Bu Ülkeyİ?maĞdem Bu Ülke Bİzİm Neden Bİze Sorulmadan Kararlar Aliniyor?hadİ Bİze Sormalarini GeÇtİm Neden Bİzİ DÜŞÜnmeden Hareket Edİlİyor?magdem Bu Ülkede Gelecekte Bİzİm""ve HerŞey Bİzİm İyİlİĞİmİz İÇİn Yapiliyor O Zaman Neden Bİze Birakmiyorlar SeÇme Hakkini?neden GeleceĞİmİzİ Onlar Belİrlİyor?

Magdem Bu Ülke Demokratİk Ve Laİk Bİr Ülke""magdem Burda HalkÇilik İlkesİ Uygulaniyo""neden Halk Kapali Olnalar Ve DİĞerlerİ Dİye İkİye Ayrilmis Durumdahepİmİz ÖzgÜrsek Ve ÖzgÜrlÜĞÜn Tanimi Hala "baŞkasinin ÖzgÜrlÜĞÜnÜ KatletmedİĞİ SÜrece Bİlİncİ Yerİnde Olan İnsanlarin İstedİĞİ Gİbİ Davranabİlmesİ"İse Neden BaŞÖrtÜlÜ İnsanlar İstedİklerİ Yere Gİremİyor ?bu Ülkedekapalilara ÖzgÜrlÜk Taninmiyormu Yoksa Kapali Olanlar BİlİÇsİz Olarakmi Taniniyor?ama Neden?

TÜm Bunlara Ben Cevap Bulamadim Bİrde Sİz Okuyun Bakalim Cevabi Varmi?farkindayim Her Paragraf Farkli Konu İÇerİyorbİraz Çarpuk Çurpuk Bİr Yazi OlmuŞ Ama Bİzİm Hayatimizda Çarpuk Curpuk DeĞİlmİ?

KEZBAN ÇINAR

Alıntı Yaparak Cevapla