Yalnız Mesajı Göster

hayko26 İle Röportajımız!...

Eski 03-30-2008   #1
suskun

hayko26 İle Röportajımız!...

Sinsice Soru: Sevgili hayko26 gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

hayko26'cacevap : Memnuniyetle hakan guven

Sinsice Soru: : Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

hayko26'cacevap :Doğma büyüme Eskişehir’liyim

Sinsice Soru: Eğitim durumunuz nedir ? Nerede okuyorsunuz?

hako26'ca cevap :Henüz 9sınıfa gidiyorumEskişehir'de okuyorum

Sinsice Soru: Kaç yaşındasınız?

hayko26'ca cevap :Ben 1993 doğumluyum yani 14 yaşındayım

Sinsice Soru:Medeni durumunuz nedir ?

hayko26'ca cevap : BekarımJ

Sinsice Soru: Biraz özele girelim bu sefer Özel hayat nasıl? Sevgi aşk desem ne dersiniz?

hayko26'ca cevap :bnim özel hayatım yoq ki suskun aşk sevgi dersen es-es-es-ki-ki-ki-eski-eski-es derim bizim kalbimizde eskişehirspor aşkı sevgisi var başka sevdalara kapalı

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

hayko26'ca cevap :Yazın tatilde çalışmak istedim ama çalışcak bir yer bulamadımyani daha acemiyim

Sinsice Soru:Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?

hayko26'ca cevap :Rock müzik dinlerim

Sinsice Soru:Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

hayko26'ca cevap :Basketbol oynarımresim yapmayı çok sewerimama malesef bir müzik aleti çalamıyorum

Sinsice Soru:Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

hayko26'ca cevap :Biz üç kardeşiz

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

hayko26'ca cevap :Hayata bakış açım olarak, asla vaz geçmem mücadeleye devam ederimhayattan beklentim olarak bir sorunum yok istediğimi alırım

Sinsice Soru:Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

hayko26'ca cevap : Resim öğretmenliği yapmak istiyorum

Sinsice Soru:Bilgisayar ve internet ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

hayko26'ca cevap : 6 sınıfta tanıştımJ

Sinsice Soru: İnternetle aranız nasıl? İnternet sizin için ne kadar önemli?

hayko26'ca cevap :internetle aram iyiama benim için o kadarda önemli bir şey deil

Sinsice Soru: Nickiniz neden hayko26?

hayko26'ca cevap :Bir gün arkadaşım bana hakan diyeceği yerde yanlışlıkla hayko dedio zamandan beri hayko derler,bu yüzden sitede de nickim hayko26

Sinsice Soru:Müdürlerimizden biri olarak forumumuzu eleştirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

hayko26'ca cevap : Gayet güzel ve büyük bir forum sitesidahada büyüyeceğine inanıyorum Sitede güzel paylaşımlar oluyorinşallah hep böyle devam eder

Sinsice Soru: Seni biraz sıkıştıralım:) Forumda en sevdiğin üyeler hangileri?

hayko26'ca cevap :Ben ayrım yapamamHepsini seviyorum ama suskun isimli üyemizin yeri ve önemi bende bi farklı…

Sinsice Soru:Son olarak forumumuzun daha da güzel olması için sizce neler yapılabilir?

hayko26'ca cevap : Forumumuzda her şey çok güzel ve öylede olmaya devam edecek inşallahAma forumumuzda radyo kurulursa daha çok üye toplayacağımıza inanıyorum Çünkü bazen bana radyo kurulsun sitemizde diye mesajlar geliyor

Bu güzel röportaj için değerli vaktini ayıran hayko26'ya adlı üyemize çok teşekkür ederiz

Alıntı Yaparak Cevapla